هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وکیلی:

تهران محور آسیب های اجتماعی / نگاه سیاسی راه حل معضلات اجتماعی نیست

سرویس اجتماعی
عضو هیات رییسه مجلس گفت: راهکارهای ارایه شده برای حل آسیب های اجتماعی کارساز نبوده است.
دوشنبه 4 تیر 1397 ساعت 09:23
تهران محور آسیب های اجتماعی / نگاه سیاسی راه حل معضلات اجتماعی نیست عضو هیات رییسه مجلس گفت: راهکارهای ارایه شده برای حل آسیب های اجتماعی کارساز نبوده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201610106737872652.jpg تهران,محور,آسیب,های,اجتماعی,/,نگاه,سیاسی,راه,حل,معضلات,اجتماعی,نیست Icana

محمد علی وکیلی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات وزیر کشور در خصوص اینکه در مسیر مبارزه با آسیب های اجتماعی 20 سال عقب هستیم، گفت: متاسفانه ها نگاه مسئولان در کشور به تمامی حوزه ها از جمله مسائل اجتماعی سیاسی است، یعنی موضوعات و معضلات اجتماعی هیچ گاه اجتماعی دیده نشده و به عبارتی اجتماعی کردن آسیب های اجتماعی در دستور کار مسئولان قرار نداشته است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه هیچ کدام از آسیب های اجتماعی تاکنون از منظر حوزه اجتماعی رصد و چاره یابی نشده است، افزود: در جامعه ما مسئولان به دنبال نگاه سیاسی به مسائل اجتماعی بودند، بنابراین همیشه راهکار سیاسی برای حل آسیب های اجتماعی پیشنهاد دادند، اما متاسفانه این راهکارها در هیچ مقطعی کارساز نبوده است.

وی با تاکید براینکه موضوعات اجتماعی مانند مسائل فرهنگی اجتماعی و فرهنگی دیده شود، تصریح کرد: طی چند سال گذشته میزان آسیب های اجتماعی در تهران بنا به دلایلی افزایش پیدا کرده ضمن اینکه ماهیت آسیب های اجتماعی نیز تغییر کرده است، متاسفانه جمعیت در تهران و میزان آسیب های اجتماعی سرریز مناطق دیگر شده است، درحال حاضر تهران محور آسیب های اجتماعی شده است.

عضو هیات رییسه مجلس، با بیان اینکه باید از افزایش جمعیت در تهران با برنامه ریزی کارشناسی و کاربردی جلوگیری کرد، گفت: اینکه مردم از نقاط مختلف کشور به هر دلیلی از جمله پیدا کردن شغل و استفاده از امکانات بیشتر به پایتخت مراجعه می کنند، نتیجه ای جز افزایش آسیب های اجتماعی و مشکلات بیشتر برای مردم ندارد؛ تهران در وضعیت مناسبی به لحاظ آسیب های اجتماعی قرار ندارد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزیرکشور در جلسه ستاد فرهنگی، اجتماعی و مدیریت ساماندهی آسیب‌های اجتماعی با اشاره به اینکه 20 سال در رابطه با آسیب‌های اجتماعی عقب هستیم، گفت: مردم را باید برای کاهش آسیب‌های اجتماعی وارد عرصه کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000