هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی:

وحدت و همبستگی سران قوا باعث ناکام ماندن غربی ها در تحقق اهدافشان است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:‌ ما قبول داریم که دشمن تراز اول کشور ما آمریکاست، اما ضعف و ناکارآمدی مدیران داخلی باعث افزایش قیمت‌ها شده است.
یکشنبه 3 تیر 1397 ساعت 16:10
وحدت و همبستگی سران قوا باعث ناکام ماندن غربی ها در تحقق اهدافشان است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:‌ ما قبول داریم که دشمن تراز اول کشور ما آمریکاست، اما ضعف و ناکارآمدی مدیران داخلی باعث افزایش قیمت‌ها شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201712106428188256.jpg وحدت,و,همبستگی,سران,قوا,باعث,ناکام,ماندن,غربی,ها,در,تحقق,اهدافشان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم شهرستان خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه غیر علنی امروز که پیرامون بررسی و رسیدگی به گرانی‌های اخیر با حضور معاون اول رییس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: اینکه آمریکا و متحدانش، دشمن تراز اول جمهوری اسلامی هستند، بر کسی پوشیده نیست. آنها در صدد هستند با استفاده از تمام ظرفیت‌های بالقوه خودشان اقتصاد کشور ما را تحت الشعاع قرار دهند تا بتوانند اصل نظام و انقلاب اسلامی ما را به چالش بکشند.

این نماینده خانه ملت در ادامه با بیان اینکه وحدت، انسجام و همبستگی سران قوا باعث ناکام ماندن غربی ها در تحقق اهدافشان است، افزود: در ماه‌های اخیر شاهد افزایش نامتعارف قیمت‌ها در حوزه های ارز، مسکن، خودرو، سکه و غیره بودیم که 80 درصد این نابسامانی‌ها ناشی از ضعف مدیریتی داخلی است.

به گزارش دفاع پرس، رضایی تصریح کرد: قرار بر این شد که علت گرانی ها در هیات دولت بررسی شده و در اسرع وقت برای جبران آنها چاره اندیشی شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000