هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کمالی پور در تشریح دستور کار کمیسیون قضایی مجلس مطرح کرد:

بررسی جزئیات طرح مبارزه با جرائم اقتصادی با حضور دکتر لاریجانی/ تصویب 25 ماده

سرویس اجتماعی
نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس از بررسی جزئیات طرح مبارزه با جرائم اقتصادی با حضور دکتر لاریجانی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
یکشنبه 3 تیر 1397 ساعت 17:11
بررسی جزئیات طرح مبارزه با جرائم اقتصادی با حضور دکتر لاریجانی/ تصویب 25 ماده نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس از بررسی جزئیات طرح مبارزه با جرائم اقتصادی با حضور دکتر لاریجانی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201803105747806032.jpg بررسی,جزئیات,طرح,مبارزه,با,جرائم,اقتصادی,با,حضور,دکتر,لاریجانی/,تصویب,25,ماده Icana

یحیی کمالی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز ( یک شنبه، 3 تیرماه ) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، از بررسی جزئیات طرح مبارزه با جرائم اقتصادی با حضور دکتر لاریجانی و خدائیان، معاون حقوقی قوه قضائیه در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: این طرح دارای 39 ماده است و کلیات آن در جلسات اخیر کمیسیون تصویب شد و جزئیات آن نیز در نشست امروز مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری بررسی و تصویب 25 ماده از طرح مبارزه با جرائم اقتصادی افزود:14 ماده این طرح باقی مانده که در جلسات آتی کمیسیون مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این طرح مجموعه ای از سازمان، تشکیلات و مقررات برای مبارزه با جرائم اقتصادی و موارد خاصی که در حوزه جرائم اقتصادی رخ می دهد و رسیدگی سریع تر و تخصصی به این جرائم مدنظر قرار گرفته است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000