هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاظمی با تشریح نشست کمیسیون برنامه و بودجه:

صندوق توسعه ملی از اهداف تعریف شده فاصله گرفته است

سرویس اقتصادی
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نشست این کمیسیون را تشریح کرد.
یکشنبه 3 تیر 1397 ساعت 17:49
صندوق توسعه ملی از اهداف تعریف شده فاصله گرفته است عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نشست این کمیسیون را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg صندوق,توسعه,ملی,از,اهداف,تعریف,شده,فاصله,گرفته,است Icana

علی کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس اظهار داشت: در این نشست گزارشی از سوی صندوق توسعه ملی در خصوص منابع و مصارف سال 96 ارائه شد همچنین نمایندگان نقطه نظرات و سوالات خود را در این زمینه مطرح کردند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس ادامه داد:  اعضای کمیسیون نسبت به عملکرد صندوق توسعه ملی متناسب با اساسنامه و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری انتقاداتی داشتند.

نماینده مردم اردل در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: طبق تعریف صورت گرفته این صندوق باید در زمینه توسعه بخش خصوصی گام بردارد اما شاهد هستیم که چه در بودجه و چه خارج از بودجه به امور دیگر پرداخته و شاهد اقدامات به دنبال دریافت اذن از رهبری بودیم.

وی تاکید کرد: نمایندگان در این نشست مطرح کردند چه اقداماتی را می توان طراحی کرد که صندوق در سیاست تعریف شده خود گام بردارد و از اهداف دیگر پیش روی نکند.

این نماینده مجلس افزود: انتقاد دیگری که به صندوق توسعه ملی وارد شده بود عدم پرداخت تسهیلات به طرح های استانی، اعضای کمیسیون بیان کردند که باید طرح های استانی نیز از تسهیلات صندوق توسعه ملی برخوردار باشند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این نشست ورود صندوق توسعه ملی به مجامع بین المللی نیز مطرح شد، مسئولان صندوق بر ایجاد بانک سرمایه ای تاکید کردند به نظر می رسد باید این راهکار را در پیش گرفت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000