سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امینی‌فرد خبر داد:

تعدادی از نمایندگان برای بررسی اتفاقات اخیر به ایرانشهر می‌روند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده ایرانشهر از ابراز تمایل تعدادی از اعضای فراکسیون زنان و کمیسیون‌های بهداشت و اجتماعی مجلس برای سفر به ایرانشهر جهت بررسی ابعاد تعرض و تجاوز به تعدادی از دختران این شهرستان خبر داد.
یکشنبه 3 تیر 1397 ساعت 17:26
تعدادی از نمایندگان برای بررسی اتفاقات اخیر به ایرانشهر می‌روند نماینده ایرانشهر از ابراز تمایل تعدادی از اعضای فراکسیون زنان و کمیسیون‌های بهداشت و اجتماعی مجلس برای سفر به ایرانشهر جهت بررسی ابعاد تعرض و تجاوز به تعدادی از دختران این شهرستان خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201701105364495941.jpg تعدادی,از,نمایندگان,برای,بررسی,اتفاقات,اخیر,به,ایرانشهر,می‌روند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدنعیم امینی‌فرد درباره ابراز تمایل تعدادی از نمایندگان برای حضور در ایرانشهر جهت بررسی اتفاقات اخیر، گفت: تعدادی از اعضای فراکسیون زنان و کمیسیون‌های بهداشت و درمان برای سفر به ایرانشهر ابراز علاقه‌مندی کردند البته می‌خواهند مقداری فضا آرام‌تر شود و بعد سفرشان را انجام دهند.

وی ادامه داد: البته قرار است صحبتی با رییس کمیسیون اجتماعی داشته باشم تا هیاتی را از این کمیسیون به ایرانشهر اعزام کنم.

نماینده ایرانشهر در مورد وضعیت فعلی این شهرستان، گفت: وضعیت آرام است و پیگیری‌ها در حال انجام است. در حال حاضر یک نفر درباره این پرونده دستگیر شده و یک نفر هم خود را معرفی کرده است. در مجموع با توجه به حساسیت ایجاد شده به نظرم پرونده سیر مناسبی را طی می‌کند.

به گزارش ایسنا؛ حدود ۱۰ روز گذشته امام جمعه ایرانشهر موضوعی تحت عنوان تجاوز به ۴۱ دختر ایرانشهری را مطرح کرد که بعد از آن رییس دادگستری استان سیستان و بلوچستان در مجموع از شکایت پنج خانواده در این رابطه خبر داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000