هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابوترابی:

جنگ اقتصادی علیه کشورمان را با همدلی به فرصت تبدیل کنیم/ برجام تجربه خوبی شد تا بعضی‌ها بدانند نمی‌توان به دشمن اعتماد کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس گفت: برجام تجربه خوبی بود تا کسانی هم که فکر می‌کردند لبخند به دشمن مشکلات را حل می‌کند بدانند که نمی‌توان به دشمن اعتماد کرد.
یکشنبه 3 تیر 1397 ساعت 19:08
جنگ اقتصادی علیه کشورمان را با همدلی به فرصت تبدیل کنیم/ برجام تجربه خوبی شد تا بعضی‌ها بدانند نمی‌توان به دشمن اعتماد کرد نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس گفت: برجام تجربه خوبی بود تا کسانی هم که فکر می‌کردند لبخند به دشمن مشکلات را حل می‌کند بدانند که نمی‌توان به دشمن اعتماد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201802104486281030.jpg جنگ,اقتصادی,علیه,کشورمان,را,با,همدلی,به,فرصت,تبدیل,کنیم/,برجام,تجربه,خوبی,شد,تا,بعضی‌ها,بدانند,نمی‌توان,به,دشمن,اعتماد,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل ابوترابی با اشاره به شرایط امروز اقتصادی کشور گفت: ما در شرایط سختی به لحاظ اقتصادی قرار داریم و به واقع در یک جنگ اقتصادی هستیم و باید دست به دست هم دهیم و با همدلی این جنگ اقتصادی را برای خود به یک فرصت تبدیل کنیم تا خروجی آن ابرقدرتی اقتصادی ایران باشد.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: ما در دوران جنگ تحمیلی تهدید را به فرصت تبدیل کردیم و پس از هشت سال دفاع مقدس به ابرقدرت نظامی تبدیل شدیم و در جنگ نیابتی داعش تهدید عظیم جنگ نیابتی را به فرصت تبدیل کردیم که به ابرقدرتی سیاسی جمهوری اسلامی ایران منتهی شد و امروز در جنگ اقتصادی نیز باید با همدلی خروجی این جنگ ابرقدرتی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران باشد.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نوسانات بازار ارز، خودرو و سکه اظهار داشت: مردم باید از هجوم به بازار ارز و خودرو و سکه پرهیز کنند و نباید مرتکب این اشتباه در این زمینه شوند. در کشورهای دیگر دنیا وقتی کالایی گران می‌شود مردم از خرید آن پرهیز می‌کنند.

ابوترابی خاطرنشان کرد:‌ مسئولین نیز باید کار را مدیریت کنند و اگر احتکاری در حوزه خودرو هست با آن برخورد کنند و از وزیر دادگستری و سازمان تعزیراتی حکومتی می‌خواهیم به این موضوع ورود پیدا کنند و اگر احتکاری در این زمینه هست توسط وزارت اطلاعات موضوع را شناسایی و با آن برخورد کنند.

به گزارش فارس، وی در پایان گفت: در بحث برجام و مذاکرات انرژی و وقت مردم هدر داده شد اما این تجربه خوبی شد که کسانی هم که امید داشتند لبخند به دشمن مشکل را حل می‌کند بدانند که به دشمن نمی‌شود اعتماد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000