هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امروز در کمیسیون عمران مجلس صورت گرفت؛

تصویب کلیات طرح اصلاح قانون نظام مهندسی

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از تصویب کلیات اصلاح قانون نظام مهندسی با استفاده از ظرفیت نظام فنی و اجرایی کشور در کمیسیون متبوعش خبر داد.
یکشنبه 3 تیر 1397 ساعت 19:48
تصویب کلیات طرح اصلاح قانون نظام مهندسی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از تصویب کلیات اصلاح قانون نظام مهندسی با استفاده از ظرفیت نظام فنی و اجرایی کشور در کمیسیون متبوعش خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201806106107808410.jpg تصویب,کلیات,طرح,اصلاح,قانون,نظام,مهندسی Icana

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به دستور کار امروز یکشنبه ( ٣ تیرماه) کمیسیون عمران مجلس، گفت: طرح اصلاح قانون نظام مهندسی در این جلسه بررسی و با موافقت اعضا کلیات آن تصویب شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در حین بررسی طرح مذکور معاونان وزارت راه و شهرسازی و وزارت کشور نیز حضور داشته اند،ادامه داد: پس از بررسی جزئیات این طرح در این کمیته تخصصی کمیسیون نتیجه نهایی در جلسه کمیسیون عمران مجلس بررسی می شود. 

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در این جلسه کمیته نظام فنی و اجرایی کمیسیون دو ایده برای اصلاح این طرح مطرح کرد که یکی اصلاح نظام فنی با روال موجودو رفع ایرادات مطرح بود و دیگری استفاده اصلاح آن با استفاده از ظرفیت نظام فنی و اجرایی کشور بود.

بدری گفت: بررسی جزییات این طرح با در نظر گرفتن نظرات کارشناسی با هدف از بین بردن دوگانگی ها در  حوزه تصمیم گیری و اجرای نظام مهندسی خواهد بود.

وی ادامه داد: با تصویب نهایی طرح مذکور دوگانگی های رخ داده در حوزه تصمیم گیری نظام فنی و اجرایی دولتی و خصوصی مرتفع شده و برداشت های سلیقه ای نیز ه حداقل ٨واهد رسید.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: تلاش کمیسیون عمران مجلس اصلاح قانون نظام مهندسی به نحوی است که نظام فنی و اجرایی کشور به بهترین حالت خود ارتقا یابد./

پایان پیام

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار