هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسن نژاد:

برخورد مالیاتی تاثیری بر مدیریت بازار سکه ندارد

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که برخورد مالیاتی با خریداران سکه روند درستی نیست.
دوشنبه 4 تیر 1397 ساعت 09:31
برخورد مالیاتی تاثیری بر مدیریت بازار سکه ندارد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که برخورد مالیاتی با خریداران سکه روند درستی نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201805103899843426.jpg برخورد,مالیاتی,تاثیری,بر,مدیریت,بازار,سکه,ندارد Icana

محمد حسن نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تلاش دولت برای برخورد مالیاتی با سوداگران اقتصادی، اظهار داشت: این روند نمی تواند تاثیری بر بازار سکه و طلا داشته باشد، نمی شود کسی دزدی کند و 25درصد مالیات از این دزدی به کشور بدهد، اگر اعتقاد داریم چنین خرید و فروشی دزدی وحرام است باید کل آن برگردانده شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: اگر این خرید و فروش حلال است برخورد قاطع مالیاتی با خریداران آن توجیهی ندارد.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس دهم شورای اسلامی، تاکید کرد: زمانی که سکه پیش فروش می شد محدودیتی برای خرید در نظر گرفته نشده بود، بنابراین اگر مشکلی  وجود نداشت، گرفتن مالیات غدقا است و اگر این خرید فروش مشکل  داشت باید کل مبلغ برگردانده شود.

سکه طلا

 

وی با اشاره به اینکه برای فروش سکه فرم مشخصات ارائه شده است، بیان داشت: اعتقاد دارم اگر این اتفاق غلط است باید با دولت برخورد شود و اگر قانونی بوده است برخورد با خریداران معنا ندارد، کسی که مسئول فروش بود باید آینده نگری می کرد و با برآورد اتفاقات نسبت به فروش اقدام می کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست غیرعلنی مجلس در زمینه گرانی ها گفت: طبق قانون اجازه نداریم درباره جلسه غیر علنی صحبت کنیم؛ اما به بهبود وضعیت امید داریم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار