شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی در واکنش به تجمع مسالمت آمیز کسبه بازار تهران:

مطالبه ی بازاریان ایجاد ثبات اقتصادی است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در واکنش به تجمع مسالمت آمیز کسبه بازار تهران، گفت: خواسته فعالان اقتصادی، کسبه بازار و مردم ایجاد ثبات در بازار است.
دوشنبه 4 تیر 1397 ساعت 12:38
مطالبه ی بازاریان ایجاد ثبات اقتصادی است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در واکنش به تجمع مسالمت آمیز کسبه بازار تهران، گفت: خواسته فعالان اقتصادی، کسبه بازار و مردم ایجاد ثبات در بازار است. http://cdn.icana.ir/d/019/201712101771805437.jpg مطالبه,ی,بازاریان,ایجاد,ثبات,اقتصادی,است Icana

علی اکبر کریمی در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره تجمع مسالمت‌آمیز کسبه در بازار گفت:اقتصاد کشور در سال های گذشته با رکود روبرو بوده و در ماه های اخیر بی ثباتی در بازارها بیشتر شده است.خواسته فعالان اقتصادی، کسبه بازار و مردم ایجاد ثبات در بازار است تا بتوانند معاملات اقتصادی خود را انجام دهند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:روند صعودی نرخ ارز در چند ماه گذشته شروع شده و همچنان وجود دارد همراه با تلاطم در بازار ارز بازارهای دیگر نیز با نوسان قیمت روبرو شده اند که بدیهی است در چنین شرایطی معاملات در بازارهای  مختلف با مشکل روبرو می شود.

کریمی در ادامه گفت وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد:یکی از گلایه های فعالان اقتصادی این است که بازار در حالت بلاتکلیف است و نوسان شدید قیمت ها مانع از این شده تا معاملات روند عادی خود را در بازار طی کند.   

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:در اینکه دشمنان می خواهند با جنگ اقتصادی کشور را تحت فشار قرار دهند تردیدی نیست؛ اما باید دولت با سیاست های صحیح، التهاب در بازار را مهار کند و در این شرایط باید دولت تلاش کند که مشکلات مردم حل شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر