هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مطهری در پاسخ به اخطار قاضی پور:

وزیر اطلاعات و نیروی انتظامی درباره اتفاقات روز گذشته بازار تهران و مقابل مجلس گزارش دهند

سرویس صحن
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اتفاقات روز گذشته در بازار تهران و مقابل مجلس شورای اسلامی باید در نطفه خفه می شدند، گفت: وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی باید در این خصوص به مجلس گزارش دهند.
سه‌شنبه 5 تیر 1397 ساعت 11:52
وزیر اطلاعات و نیروی انتظامی درباره اتفاقات روز گذشته بازار تهران و مقابل مجلس گزارش دهند نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اتفاقات روز گذشته در بازار تهران و مقابل مجلس شورای اسلامی باید در نطفه خفه می شدند، گفت: وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی باید در این خصوص به مجلس گزارش دهند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103533465930.jpg وزیر,اطلاعات,و,نیروی,انتظامی,درباره,اتفاقات,روز,گذشته,بازار,تهران,و,مقابل,مجلس,گزارش,دهند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (سه شنبه 5 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به بندهای 6 و 14 اصل 3 و اصل 14 قانون اساسی، گفت: این بندها و اصول قانون اساسی بر وظایف حاکمیتی مجلس در مقابل دولت از جمله رئیس جمهور و وزرا تاکید دارد و تصویب طرح اصلاح آیین نامه داخلی مجلس با اولویت حضور دوره ای رئیس جمهور در مجلس به معنای محو هرگونه استبداد، خودکامگی و انحصارطلبی است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی همچنین در رابطه با اتفاقات روز گذشته در تهران گفت: گزارش شده که آشوبگران با چماق و میله به جان بازاریان عزیز افتاده اند، لذا از هیات رئیسه مجلس می خواهم دستور پیگیری و شناسایی این افراد و اینکه توسط چه کسانی اجیر شده اند را بدهید.

وی ادامه داد: وزیر اطلاعات، وزیر کشور و نیروی انتظامی باید امروز در مورد این اتفاق گزارش می دادند.

در ادامه علی مطهری که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، در پاسخ به اخطار این نماینده گفت: اگرچه اخطارتان مربوط به دستور کار نبود، اما صحبت درستی داشتید. در واقع این اتفاق ها باید همان ابتدا در نطفه خفه می شدند و وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی باید درخصوص آنچه اتفاق افتاده است، گزارش دهند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار