هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذوالقدر در تذکر شفاهی:

رئیس جمهور با حضور در مجلس پاسخگوی سوالات مردم باشد

سرویس صحن
نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از عملکرد تیم اقتصادی دولت تاکید کرد: نباید با سکوت جنگ اقتصادی را از چاله به چاه تبدیل کرد.
سه‌شنبه 5 تیر 1397 ساعت 12:32
رئیس جمهور با حضور در مجلس پاسخگوی سوالات مردم باشد نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از عملکرد تیم اقتصادی دولت تاکید کرد: نباید با سکوت جنگ اقتصادی را از چاله به چاه تبدیل کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201801104356996451.jpg رئیس,جمهور,با,حضور,در,مجلس,پاسخگوی,سوالات,مردم,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیده فاطمه ذوالقدر در نشست علنی امروز (سه شنبه 5 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با قدردانی از تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: آقای رئیس جمهور شرایط اقتصادی حاکم بر کشور در ماه‌های اخیر نشان از ورود به جنگ اقتصادی را می دهد که فشار آن بر تمامی اقشار جامعه به ویژه قشر ضعیف و آسیب پذیر از جمله کارگران و کارمندان و حتی کسبه بازار تحمیل کرده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در کنار این جنگ نابرابر، متاسفانه و براساس گزارش ها و شواهد مسجل است که اقلیت انگشت شمار در حکم ستون پنجم بیگانگان در سر، سودای نابودی ایران دارند و به تلاطم بازار ارز، سکه و اقتصاد دامن زده اند و بر چالش اقتصادی و آتش هرج و مرج و بی ثباتی به منظور سودجویی و کسب مال حرام و ناکارآمدی دولت می دمند.

وی با انتقاد از عملکرد تیم اقتصادی دولت، گفت: تیم اقتصادی دولت نتوانسته کارایی لازم را داشته باشد و با وجود تخصیص ارز دولتی به برخی صنایع و خدمات، با اهمال کاری در نقش نظارتی، اجازه شکل گیری سوداگران در بازارهای مختلف از جمله بازار بورس را داده است، به نحوی که شاهد افزایش قیمت 50 درصدی صنعت آلومینیوم و افزایش نارضایتی در ساخت و سازها هستیم.

ذوالقدر با بیان اینکه با سکوت، نباید جنگ اقتصادی را از چاله به چاه تبدیل کرد، اظهار داشت: پیش از عمیق تر شدن دوران جنگ اقتصادی با مردم شفاف و صریح صحبت کنید و ترکیب تیم اقتصادی را تغییر دهید.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رئیس جمهور با هماهنگی رئیس مجلس در جلسات علنی مجلس حاضر و پاسخگوی سوالات مردم و نمایندگان باشد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار