هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هاشمی در تذکر شفاهی:

وضعیت اقتصادی و رفاهی مردم نگران‌کننده است/ وزرا در دسترس نیستند

سرویس صحن
نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس با انتقاد از عدم پاسخگویی وزرا به نمایندگان از دولت خواست تا در شرایط کنونی کار جهادی انجام دهد.
سه‌شنبه 5 تیر 1397 ساعت 12:35
وضعیت اقتصادی و رفاهی مردم نگران‌کننده است/ وزرا در دسترس نیستند نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس با انتقاد از عدم پاسخگویی وزرا به نمایندگان از دولت خواست تا در شرایط کنونی کار جهادی انجام دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/201608101747851899.jpg وضعیت,اقتصادی,و,رفاهی,مردم,نگران‌کننده,است/,وزرا,در,دسترس,نیستند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، همایون هاشمی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 5 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: وضعیت اقتصادی و رفاهی مردم نگران‌کننده است و این در حالی است که وزرای مربوطه نیز در دسترس قرار ندارند، هم اکنون وقت ایثار و کار جهادی است بنابراین وزرا باید پاسخگو باشند.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص وضعیت اشتغال در کشور ادامه داد: آمارهای ارائه شده در این خصوص غیرواقعی است بنابراین باید مسئولان مربوطه این موضوع را در صحن مجلس تحلیل کنند ضمن این که این وضعیت باعث اعتراض نه تنها متخصصان و کارشناسان امر بلکه افراد عادی نیز شده است از سوی دیگر بنگاه‌های اقتصادی در معرض از بین رفتن قرار دارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: معادن تکاب یکی از ظرفیت‌های نظام است که در یک بحث رسانه‌ای به واگذاری آن اشاره شده است اما بعد از پیگیری هایی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که هیچ واگذاری در کار نیست با این حال به زودی جلسه‌ای با وزیر صنعت، معدن و تجارت در این خصوص خواهیم داشت.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در تذکر به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یادآور شد: میراث فرهنگی تکاب با وجود 125 اثر ملی و یک اثر جهانی هنوز اداره میراث مشخصی ندارد و معلوم نیست که توسط کدام بخش اداره می‌شود، چرا هیچ کس پاسخگو نیست./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار