هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تابش در تذکر شفاهی:

اعتماد مردم به حاکمیت معجزه‌آفرینی می‌کند/برنامه‌ریزی کارآمد برای مبارزه با فساد و تبعیض سرلوحه اقدامات قوا قرار گیرد

سرویس صحن
نماینده مردم اردکان در مجلس تأکید کرد: برای گذر از تحریم‌ها از مردم مدد جوییم و خواست و مطالبات آنها سرلوحه اقدامات هر 3 قوه قرار گیرد.
سه‌شنبه 5 تیر 1397 ساعت 12:58
اعتماد مردم به حاکمیت معجزه‌آفرینی می‌کند/برنامه‌ریزی کارآمد برای مبارزه با فساد و تبعیض سرلوحه اقدامات قوا قرار گیرد نماینده مردم اردکان در مجلس تأکید کرد: برای گذر از تحریم‌ها از مردم مدد جوییم و خواست و مطالبات آنها سرلوحه اقدامات هر 3 قوه قرار گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201705109415304135.jpg اعتماد,مردم,به,حاکمیت,معجزه‌آفرینی,می‌کند/برنامه‌ریزی,کارآمد,برای,مبارزه,با,فساد,و,تبعیض,سرلوحه,اقدامات,قوا,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا تابش در نشست علنی امروز (سه شنبه، 5 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: درخشش فوتبالیست‌های عزیز در مسابقات جام جهانی فوتبال که غرور ملی را احیا کرده درخور تقدیر و شایسته است؛ از معجزه فوتبال در پی افکندن یک حرکت فراگیر جمعی که همه در آن احساس برد می‌کنند درس بگیریم.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قدردان ملت فهیمی باشیم که برنامه‌ریزی و تلاش صادقانه و سخت‌کوشانه برای نیل به مقصود، فارغ از کسب نتیجه را ملاک ارزیابی و تشویق قرار می‌دهند.

وی اظهار داشت: امروز در عرصه اجتماعی باید واقعیت‌ها را برای مردم صادقانه بیان کنیم و صدای مردم بشنویم تا به سوء تدبیرها خاتمه دهیم، برای گذر از تحریم‌ها از مردم مدد جوییم و برنامه‌ریزی کارآمد برای مبارزه با فساد، تبعیض، ناکارآمدی و تحقق خواسته‌ها و مطالبات مردم را سرلوحه اقدامات هر سه قوه قرار دهیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتماد مردم به حاکمیت معجزه‌آفرین است، بیان داشت: اتکاء به توانمندی‌های ملت ایران ما را از بحران‌ها عبور خواهد داد و سربلندی ایران عزیز را رقم می زند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به مهمترین موضوعات شهرستان اردکان گفت: عدم توجه به مسائل شهرستان اردکان چالش‌آفرینی می کند، مشکل کم‌آبی و لزوم برقراری امنیت خط انتقال آب، افزایش ظرفیت آن، تسریع در تعیین تکلیف خط دوم و آب انتقالی از خلیج فارس به یزد از جمله مهمترین موضوعات است.

تابش افزود: یزد قانع، صبور، مولد و مومن از عطش تشنگی می‌سوزند، مسئولان کشور به داد این استان برسند و مسئله ساماندهی مهاجرپذیری اتباع بیگانه را در دستور کار قرار دهند و جلوی تبعات سوء سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و امنیتی در آینده را بگیرند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در آخر خواهان کاهش مالیات ارزش افزوده برای استان‌های معدنی و اجرای قانون جدید در این زمینه هستیم تا یک درصد از درآمد معادن استان به خرابی‌های آن اختصاص یابد، امیدواریم وزارت اطلاعات، صنعت و نیرو نسبت به رفع این مشکلات اقدام کند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار