هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نادری در تذکر شفاهی:

نابسامانی در بازار به جایی رسیده که انگار دولتی وجود ندارد/ مصوبه دولت در خصوص بازارچه‌های مرزی اجرایی شود

سرویس صحن
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نابسامانی در بازار طلا، ارز و خودرو به جایی رسیده که انگار نه دولتی وجود دارد و نه نظارتی صورت گرفته است.
سه‌شنبه 5 تیر 1397 ساعت 12:53
نابسامانی در بازار به جایی رسیده که انگار دولتی وجود ندارد/ مصوبه دولت در خصوص بازارچه‌های مرزی اجرایی شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نابسامانی در بازار طلا، ارز و خودرو به جایی رسیده که انگار نه دولتی وجود دارد و نه نظارتی صورت گرفته است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606102764877654.jpg نابسامانی,در,بازار,به,جایی,رسیده,که,انگار,دولتی,وجود,ندارد/,مصوبه,دولت,در,خصوص,بازارچه‌های,مرزی,اجرایی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهاب نادری در نشست علنی امروز (سه شنبه، 5 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: آقای کرباسیان اعلام کنند که رئیس گمرک کجا هستند، باید سریعا نسبت به اجرای مصوبه هیئت دولت در موضوع بازارچه‌های مرزی و نقش آنها در اقتصاد مرزنشینان اقدام کنند تا از وضعیت بلاتکلیفی خارج شوند.

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از رئیس مجلس درخواست داریم با توجه به اینکه نظام مدیریتی دولت فشل است انتظار ترمیم کابینه وجود دارد، گفت: تیم اقتصادی دولت باید تغییر کند، دولت این مهم را به بهانه بلاتکلیفی لایحه اصلاح ساختار رها کرده، دولت از متن اقتصاد خارج و به حاشیه‌ رفته است؛ حاشیه‌نشینی دولت باعث نابسامانی اقتصادی شده و فشار این نابسامانی متوجه مردم گشته و آنها نیز توان تنفس ندارند.

وی با اشاره به اینکه فشارها چنان بر مردم سنگینی می‌کند که موجی از نارضایتی و ناامیدی‌ها را به دنبال داشته است، تصریح کرد: نابسامانی در بازار طلا، ارز و خودرو به جایی رسیده که انگار نه دولتی وجود دارد و نه نظارتی صورت گرفته است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: امروز انتظار می‌رود نمایندگان به بحث تیم اقتصادی کشور ورود پیدا کنند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر