هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امینی‌فرد در تذکر شفاهی:

رئیس جمهور تیم اقتصادی خود را تغییر داده و از افراد کارآمدتری بهره‌ گیرد

سرویس صحن
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس با تأکید بر اینکه رئیس جمهور باید افرادی را در تیم اقتصادی خود بگذارند که توان کنترل و تغییر شرایط اقتصادی فعلی را داشته باشند، گفت: آقای روحانی شرایط فعلی مملکت ایجاب می‌کند برای پاسخ به امید و خواسته میلیون‌ها ایرانی انقلابی تصمیم جدیدی بگیرید.
سه‌شنبه 5 تیر 1397 ساعت 13:07
رئیس جمهور تیم اقتصادی خود را تغییر داده و از افراد کارآمدتری بهره‌ گیرد نماینده مردم ایرانشهر در مجلس با تأکید بر اینکه رئیس جمهور باید افرادی را در تیم اقتصادی خود بگذارند که توان کنترل و تغییر شرایط اقتصادی فعلی را داشته باشند، گفت: آقای روحانی شرایط فعلی مملکت ایجاب می‌کند برای پاسخ به امید و خواسته میلیون‌ها ایرانی انقلابی تصمیم جدیدی بگیرید. http://cdn.icana.ir/d/019/201805104998760997.jpg رئیس,جمهور,تیم,اقتصادی,خود,را,تغییر,داده,و,از,افراد,کارآمدتری,بهره‌,گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدنعیم امینی‌فرد در نشست علنی امروز (سه شنبه، 5 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: بیش از یک سال قبل میلیون‌ها ایرانی به شما رأی دادند اما متأسفانه در نخستین چینش کابینه بسیار محافظه‌کارانه رفتار کردید اما شرایط فعلی مملکت ایجاب می‌کند برای پاسخ به امید و خواسته میلیون‌ها ایرانی انقلابی تصمیم جدیدی بگیرید.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای رئیس جمهور باید افرادی را در تیم اقتصادی خود بگذارند که توان کنترل و تغییر شرایط اقتصادی فعلی را داشته باشند ضمن آن که باید پایگاه رأی خود را در انتصابات در نظر بگیرد چرا که جوانان و قومیت‌ها در چینش کابینه جایی نداشته‌اند.

وی در تذکری دیگر به وزرای دادگستری و کشور در خصوص تشدید ناامنی‌های استان سیستان و بلوچستان به ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: الزامات این مهم بارها در قالب تذکر بیان شده است اما همچنان نگرانی‌هایی از باب ناامنی در این استان و شهرستان وجود دارد لذا باید با رویکرد علمی جلوی این ناامنی‌ها را گرفت.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت از وی خواست برای توسعه صنعتی استان سیستان و بلوچستان به خصوص مرکز و جنوب آن اقدامات اساسی انجام دهد.

امینی فرد ادامه داد: کارخانجات و صنایع استان در حال نیمه تعطیلی به سر می‌برند اما با این استراتژی بعید می‌دانم وضعیت تغییر کرده و به سامان برسد.

این نماینده مردم در مجلس دهم همچنین با تذکر به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عدم توجه به توسعه فرهنگی استان سیستان و بلوچستان بسیار مشهود است چرا که آسیب‌های متعددی را تاکنون به دنبال داشته است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر