هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی:

طرح بهبود مسائل اقتصادی، استقلال بانک مرکزی و ایجاد بانک توسعه ای در کمیسیون اقتصاد بررسی می شود

سرویس صحن
رئیس مجلس شورای اسلامی از پیگیری سه طرح مرتبط با بهبود مسائل اقتصادی در کمیسیون اقتصادی خبر داد.
چهارشنبه 6 تیر 1397 ساعت 09:16
طرح بهبود مسائل اقتصادی، استقلال بانک مرکزی و ایجاد بانک توسعه ای در کمیسیون اقتصاد بررسی می شود رئیس مجلس شورای اسلامی از پیگیری سه طرح مرتبط با بهبود مسائل اقتصادی در کمیسیون اقتصادی خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201608107950190210.jpg طرح,بهبود,مسائل,اقتصادی،,استقلال,بانک,مرکزی,و,ایجاد,بانک,توسعه,ای,در,کمیسیون,اقتصاد,بررسی,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 6 تیرماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به بند 7 و 11 ماده 24 آئین نامه داخلی مجلس گفت: حدود یک ماه پیش جلسه ای با حضور رئیس بانک مرکزی، رئیس مرکز پژوهش ها، رئیس کمیسیون اقتصادی و وزیر اقتصاد تشکیل و مقرر شد تا یک ماه آینده سه اقدام صورت گیرد.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سه اقدامی که باید صورت می گرفت، اظهار داشت: اگر این سه اقدام تاکنون انجام شده بود امروز مسائل اقتصادی کشور تا این اندازه شکل نمی گرفت.

وی ادامه داد: قرار بر این شد مرکز پژوهش‌های مجلس طرحی در زمینه مسائل اقتصادی کشور ارائه کند از سوی دیگر نیز بیان شد با نظر محمود بهمنی طرحی در زمینه استقلال بانک مرکزی آماده شود.

این نماینده مجلس تاکید کرد: همچنین طرح تاسیس بانک توسعه ای در عرض یک ماه از جمله دستورات کمیسیون اقتصادی بود که تا امروز اطلاعی از اجرای هیچ کدام از سه موضوع جلسه یک ماه گذشته نداریم.

حاجی دلیگانی گفت: انتظار می رود رئیس مجلس به عنوان مدافع جایگاه قوه مقننه فردی را برای پیگیری این سه مورد در نظر می گرفت.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: هر سه موضوع پیگیری شده است و شاید لازم بود گزارشی از وضعیت هر سه این موارد ارائه می کردیم، هر سه طرح در کمیسیون اقتصادی در حال بررسی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر