هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محبی نیا در تذکری:

عبارت از قلم افتادگی نباید در گزارش‌های مجلس باب شود

سرویس صحن
نایب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس از لحاظ عبارت از قلم افتادگی در گزارش کمیسیون‌های مجلس انتقاد کرده و از هیات رئیسه خواست که در این مورد برخورد سختگیرانه‌ای داشته باشد.
چهارشنبه 6 تیر 1397 ساعت 09:23
عبارت از قلم افتادگی نباید در گزارش‌های مجلس باب شود نایب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس از لحاظ عبارت از قلم افتادگی در گزارش کمیسیون‌های مجلس انتقاد کرده و از هیات رئیسه خواست که در این مورد برخورد سختگیرانه‌ای داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201612109484061778.jpg عبارت,از,قلم,افتادگی,نباید,در,گزارش‌های,مجلس,باب,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جهانبخش محبی‌نیا در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 6 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به ماده 148 و 150 آیین‌نامه داخلی خطاب به هیات رئیسه گفت: در مجلس یک رفتاری تحت عنوان از قلم افتادگی نهادینه شده است و در این جا منظورم تنها این گزارش تکمیلی از این لایحه که به هیات رئیسه ارائه شده نیست بلکه تمام موارد می‌تواند در این مورد مصداق داشته باشد.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این گزارش دو مورد تحت عنوان از قلم افتادگی آمده که یک مورد از آن در رابطه با سازمان به جای وزارتخانه بوده است و بخش دیگر نیز در شماره چاپ 652 این گزارش به این صورت آورده شده است که در انتهای ماده 25 عبارت معادل صد در صد تا آخر جمله اضافه گردد.

وی یادآور شد: قطعاً این از قلم افتادگی نیست و جمله‌ای است که اضافه شده بنابراین هیات رئیسه باید در این مورد سختگیرانه برخورد کند تا بعد از این چنین روالی در محاکم باب نشود چرا که امکان دارد در پرونده‌های قضایی بعد از صدور حکم اعدام گزارشی اضافه گردد که در پی آن فردی را به جای فرد دیگر اعدام کنند.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به نماینده میاندوآب گفت: اگر رئیس کمیسیون ذکر کرده باشد که این جمله از قلم افتاده است علی‌القاعده باید آن را بپذیریم چرا که امکان دارد در نگارش اشتباه شده باشد اما در مورد این گزارش بنده از رئیس کمیسیون می‌پرسم و نتیجه آن را به شما اطلاع خواهم داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر