هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با موافقت نمایندگان؛

طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخل به صورت اولویت‌دار بررسی می‌شود

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت با اولویت بررسی طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخل موافقت کردند.
چهارشنبه 6 تیر 1397 ساعت 10:18
طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخل به صورت اولویت‌دار بررسی می‌شود نمایندگان مردم در خانه ملت با اولویت بررسی طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخل موافقت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/201706103556289811.jpg طرح,اصلاح,قانون,حداکثر,استفاده,از,توان,تولید,داخل,به,صورت,اولویت‌دار,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه 6 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی اولویت طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخل با حداکثر آراء با اولویت بررسی این طرح موافقت کردند.

 

فولادگر: در اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخل جرم انگاری و شفاف‌سازی صورت گرفته است

حمیدرضا فولادگر در جریان بررسی اولویت  دار طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخل اظهار داشت: حمایت از توان تولید داخل یک بحث ضروری است که باید به آن توجه کنیم.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید داخل با بیان اینکه در آذرماه یا دی ماه گذشته گزارشی در خصوص اجرای قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخل در صحن علنی مجلس ارائه کردیم گفت: در این گزارش اصلا به موضوع کالای قاچاق وارد نشدیم و تنها به کالاهایی که امکان تولید آنها در کشور وجود دارد پرداختیم که از آن استقبال بسیار زیادی صورت گرفت.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: در اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخل جرم انگاری کردیم و شفافیت قانون را در خصوص طرح‌های تولیدی و اقدامات پروژه‌ای افزایش داده‌ایم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار