هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسف نژاد قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/مردم زیربار فشار گرانی قد خم کرده اند

سرویس صحن
عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
چهارشنبه 6 تیر 1397 ساعت 12:22
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/مردم زیربار فشار گرانی قد خم کرده اند عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/44881.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور/مردم,زیربار,فشار,گرانی,قد,خم,کرده,اند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 6 تیرماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

- تذکر سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر و کلیایی به رئیس جمهور، آیا رئیس جمهور نمی‌داند که مردم زیر بار فشار گرانی قد خم کرده اند و پاسخگو نیز نیستند چرا اقدام فوری و کارگشا صورت نمی گیرد.

- تذکر علی محمد شاعری نماینده مردم بهشهر به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در خصوص عدم جذب مناسب تسهیلات حمایت از تولید و اشتغال روستایی.

- تذکر یعقوب شیویاری نماینده مردم میانه به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص عدم توجه به ظرفیت معادن شهرستان میانه با توجه به تنوع مواد معدنی موجود و لزوم سرمایه گذاری و بهره برداری از آن ها که توان اشتغال زایی بالایی را نیز داشته و در کاهش نرخ بیکاری موثر است.

- تذکر حسن لطفی، احمد بیگدلی نمایندگان رزن و خدابنده به وزیر جهاد کشاورزی درخصوص دلیل بی توجهی به مشکلات کشاورزان

- تذکر علی بختیار نماینده گلپایگان به رئیس جمهور، نابسامانی بازار سکه و ارز موجبات نابسامانی معیشت مردم و همه اقشار شده و نیاز به تطبیق جدی دارد.

- تذکر نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه و محمدرضا رضایی به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص رسیدگی جدی و فوری به کارگران تعطیل شده کارخانه های ارومیه

- تذکر حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل به رئیس جمهور، رئیس جمهور؛ با سلام و احترام. طبق گزارش ارسالی و قول شما به اینجانب خواهشمندم به خشکسالی ویرانگر سیستان که مردم دار و ندار خود را از دست داده اند و یک فاجعه رخ داده است رسیدگی کنید.

- تذکر حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل به وزیر کشور درخصوص گذرگاه های مرزی که یک فرصت و محل داد و ستد شرافتمندانه مردم بزرگوار است، چرا این همه دارای فراز و نشیب است.

- تذکر حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل به وزیر امور خارجه درخصوص اشرار و ناامنی در مرز سیستان و بلوچستان با کشور پاکستان چه اقدامی انجام داده اید؟

- تذکر نادر قاضی پور و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزرای کشور، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی درخصوص تسریع در پرداخت خسارت سیل در استان آذربایجان غربی

- تذکر محجوب نماینده تهران و قاضی پور نماینده ارومیه به وزرای کار، اقتصاد و صنعت در خصوص لزوم جلوگیری از انتقال بیمه بیمه شدگان قالیباف به بیمه کشاورزی روستایی و عشایری و تذکر به وزیر راه در خصوص تعیین تکلیف متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس.

- تذکر بیگلری نماینده سقز به وزرای کشور و خارجه برای چندمین بار در خصوص وضعیت بازارچه مرزی سقز که بیش از 10 سال بسته شده و بیکاری در این منطقه بیداد می کند و باید برای آن چاره اندیشیده شود و تذکر به وزیر کشاورزی در خصوص مشکلات مرغداران که اکثرا در حال ورشکستگی هستند.

- تذکر حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به وزیر نفت در خصوص توضیح علت ابطال دفترچه های حمل سوخت برخی رانندگان و اعطای مجوز به برخی افراد خاص.

- تذکر حمزه نماینده کهنوج به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص پرداخت پول گندم خریداری شده از کشاورزان جنوب کرمان.

- تذکر ذوالقدر نماینده میناب به وزیر فرهنگ در خصوص اقدام لازم برای تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان میناب.

- تذکر محمودزاده نماینده مهاباد و مرادی نماینده قروه به وزیر نیرو در خصوص دلیل عدم مدیریت تأمین برق کشور.

- تذکر وحدتی نماینده بستان آباد به وزیر آموزش در خصوص علت عدم پرداخت به موقع پاداش پایان خدمت و حق مرخصی و هزینه ازدواج فرزندان فرهنگیان و تذکر به وزیر اقتصاد در خصوص علت عدم برنامه ریزی برای کنترل افزایش قیمت ارز و التهاب بازار، تخصیص ارز برای نیازهای واقعی مردم و عدم برخورد با مفسدان اقتصادی و عاملان گرانی.

- تذکر بدری نماینده اردبیل به وزیر بهداشت در خصوص حل مشکل بهورزان در روستاها به خصوص کارانه فعالیت که به موقع پرداخت نمی شود و همچنین باید دو سال از خدمت آنها جزء بیمه حساب شود.

- تذکر آزادیخواه نماینده ملایر به وزیر کار در خصوص دستور رسیدگی عاجل به وضعیت بیش از 40 هزار نوجوان ملایری که در رشته خیاطی و منبت کاری مشغول هستند و به نیاز به بیمه و تسهیلات بانکی دارند.

- تذکر قرجه طیار نماینده گنبدکاووس به همراه 30 تن از نمایندگان دیگر به آذری جهرمی در خصوص عقد قرارداد دائم با کارگزاران مخابرات روستایی بر اساس مصوبه مجلس.

- تذکر شریعت نژاد نماینده تنکابن به وزیر بهداشت درباره توضیح علت عدم افتتاح بیمارستان عباس آباد بعد از یک سال و نیم از گذشت آماده سازی./

ادامه دارد...

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار