هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عابدی خبر داد:

برگزاری نشست با هیات امنای ارزی پیرامون وضعیت تجهیزات پزشکی در کشور/نگرانی در این حوزه وجود ندارد

سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس، از برگزاری نشست اعضای کمیسیون متبوعش با هیات امنای ارزی به منظور بررسی وضعیت تجهیزات پزشکی در کشور خبر داد.
یکشنبه 10 تیر 1397 ساعت 18:20
برگزاری نشست با هیات امنای ارزی پیرامون وضعیت تجهیزات پزشکی در کشور/نگرانی در این حوزه وجود ندارد سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس، از برگزاری نشست اعضای کمیسیون متبوعش با هیات امنای ارزی به منظور بررسی وضعیت تجهیزات پزشکی در کشور خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201701104104411974.jpg برگزاری,نشست,با,هیات,امنای,ارزی,پیرامون,وضعیت,تجهیزات,پزشکی,در,کشور/نگرانی,در,این,حوزه,وجود,ندارد Icana

حیدرعلی عابدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات دستورکار نشست امروز یکشنبه (10 تیر ماه) کمیسیون بهداشت و درمان گفت: نشست امروز با هیات امنای ارزی بود که گزارشی در مورد تجهیزات پزشکی و پروتزهای مورد نیاز کشور ارائه دادند، همچنین در سال گذشته مشکلی در مورد حلزون شنوایی وجود داشت که خانواده بیماران را نگران کرده بود، اما خوشبختانه نتیجه این گزارش نشان می‌دهد که به اندازه کافی تامین شده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: رئیس هیات امنای ارزی در ادامه این نشست توضیحات مبسوطی را پیرامون وضعیت سایر تجهیزات پزشکی در کشور ارائه داد که نشان می‌دهد هیچ جای نگرانی در این مورد وجود ندارد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: با توجه به تمهیداتی که هیات امنای ارزی در جهت تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز در کشور اندیشیده، نگرانی‌های موجود در این حوزه را رفع می‌کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000