سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عابدی تشریح کرد:

بررسی وضعیت کارکنان وزارت بهداشت در جلسه کمیسیون بهداشت مجلس/ پیشنهادات نظام پرستاری تصویب شد

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به بررسی وضعیت کارکنان وزارت بهداشت در جلسه امروز، از تصویب پیشنهادات مسئولان نظام پرستاری در این خصوص خبر داد.
سه‌شنبه 12 تیر 1397 ساعت 18:00
بررسی وضعیت کارکنان وزارت بهداشت در جلسه کمیسیون بهداشت مجلس/ پیشنهادات نظام پرستاری تصویب شد عضو کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به بررسی وضعیت کارکنان وزارت بهداشت در جلسه امروز، از تصویب پیشنهادات مسئولان نظام پرستاری در این خصوص خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201701100113974850.jpg بررسی,وضعیت,کارکنان,وزارت,بهداشت,در,جلسه,کمیسیون,بهداشت,مجلس/,پیشنهادات,نظام,پرستاری,تصویب,شد Icana

 حیدرعلی عابدی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه امروز کمیسیون بهداشت ودرمان،گفت:در جلسه  امروز کمیسیون مسائل مرتبط با لایحه خدمات کشوری مرتبط با وزارت بهداشت ودرمان با تبادل  نظر میان نمایندگان کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحث‌هایی نیز در زمینه وضعیت کارکنان وزارت بهداشت و درمان  نیز در جلسه  امروز کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت، تصریح کرد: پیشنهادات مسئولان نظام پرستاری نیز در جلسه مذکور با تبادل نظر میان نمایندگان بررسی شد و در نهایت در جلسه کمیسیون پس اعمال نظر نمایندگان ، پیشنهادات مسئولان  نظام پرستاری تصویب شد.

سخنگوی  بهداشت ودرمان مجلس افزود: اهم پیشنهادت نظام پرستاری برمبنای این موضوع که در لایحه جدید واحدهای عملیاتی جدید مطرح شود بدین معنا که  واحدهای عملیاتی به واحدهایی اطلاق  شود که به  اصطلاح  خدمات ارائه می دهند  ودر حقیقت این نوع واحدها به مدیریت‌های محلی و شهرداری ها واگذار شود زیرا به عنوان مثال به بیمارستان‌ها نیز خدمات آموزش پزشکی و بهداشتی را ارائه می‌دهند و  در  حقیقت  از بخشهای حاکمیتی هستند بنابراین ما اعلام کردیم مثال مذکور در طرح پیشنهادی حذف شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط