هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرادی تاکیدکرد:

خودکفایی در تولید بنزین با افتتاح فازسوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس هرمزگان/ مصرف روزانه بنزین درکشور حدود 80میلیون لیتر است

سرویس استان ها
نماینده مردم بندر عباس در مجلس با بیان اینکه خودکفایی در تولید بنزین با افتتاح فاز سوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس هرمزگان عملیاتی می‌شود، گفت:مصرف روزانه بنزین درکشور حدود 80میلیون لیتر است.
یکشنبه 17 تیر 1397 ساعت 15:02
خودکفایی در تولید بنزین با افتتاح فازسوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس هرمزگان/ مصرف روزانه بنزین درکشور حدود 80میلیون لیتر است نماینده مردم بندر عباس در مجلس با بیان اینکه خودکفایی در تولید بنزین با افتتاح فاز سوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس هرمزگان عملیاتی می‌شود، گفت:مصرف روزانه بنزین درکشور حدود 80میلیون لیتر است. http://cdn.icana.ir/d/019/201611103826485450.jpg خودکفایی,در,تولید,بنزین,با,افتتاح,فازسوم,پالایشگاه,نفت,ستاره,خلیج,فارس,هرمزگان/,مصرف,روزانه,بنزین,درکشور,حدود,80میلیون,لیتر,است Icana

احمدمرادی در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت افتتاح فاز 2 پالایشگاه ستاره خلیج فارس،گفت:خوشبختانه با حضور رییس جمهور فاز دوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس به بهره‌برداری رسید که با افتتاح این فاز ما 14 میلیون لیتر افزایش تولید را تجربه خواهیم کرد.

نماینده مردم بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد، خمیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با افتتاح فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس در تولید بنزین  به  36 میلیون لیتر روزانه خواهیم رسید که این امر به معنای تحول در  تولید بنزین در کشور تلقی می شود،تصریح کرد:خودکفایی در تولید بنزین با افتتاح فاز سوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس هرمزگان عملیاتی شد.

 افتتاح  فاز 3پالایشگاه خلیج فارس یک حرکت ملی است

وی ادامه داد:با افتتاح  فاز 3 پالایشگاه  ستاره خلیج فارس ما در تولید بنزین  به یک پروژه ملی دست می یابیم و این درحالی است که  مصرف روزانه بنزین در حدود 80میلیون لیتر است و برای رسیدن به خودکفایی در تولید بنزین بایستی 36 لیتر از بنزین در پالایشگاه مذکور  تولید شود و مابقی نیز در سایر پالایشگاه‌ها کشور به مدار تولید هدایت شود.

 تولید بنزین  یورو5 در پالایشگاه ستاره خلیج  فارس هرمزگان

مرادی افزود:پالایشگاه ستاره خلیج فارس هرمزگان،بنزین یورو5 را به مدار تولید رهنمون می‌کند و این نوع بنزین بسیاری از مشکلات زیست محیطی و آلودگی هوا را رفع خواهد کرد.

نماینده مردم بندرعباس درمجلس،تصریح کرد:ارزش افزوده و ایجاد فرصت‌های اشتغال باید در توسعه فازهای  پالایشگاه ستاره خلیج  فارس در استان هرمزگان مدنظر قرار بگیرد،بنابراین ما انتظار داریم برای تامین نیروها در پالایشگاه مذکور از افرادی  بومی بهره برد شود.

فازدوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس به بهره برداری رسید

عضوکمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه فازدوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس به بهره برداری رسید ،یادآور شد:با حضور رییس جمهور فازدوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس به بهره‌ برداری رسید و با  افتتاح  فاز2 پالایشگاه مذکور، 14 میلیون لیتر بنزین به چرخه  تولید رهنمون می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000