هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سعادت تاکید کرد:

لزوم توقف بیش از40 موتور پمپ غیرمجاز بر روی رودخانه شاپور/ براز جانی‌ها از بی‌آبی به سطوح آمدند

سرویس استان ها
نماینده مردم دشتستان درمجلس،گفت: توقف برداشت غیرمجاز بیش از40 موتور پمپ غیرمجاز بر روی رودخانه شاپور در اطراف کارون برای بهبود وضعیت بی‌آبی دشتستان الزامی است.
پنج‌شنبه 21 تیر 1397 ساعت 16:21
لزوم توقف بیش از40 موتور پمپ غیرمجاز بر روی رودخانه شاپور/ براز جانی‌ها از بی‌آبی به سطوح آمدند نماینده مردم دشتستان درمجلس،گفت: توقف برداشت غیرمجاز بیش از40 موتور پمپ غیرمجاز بر روی رودخانه شاپور در اطراف کارون برای بهبود وضعیت بی‌آبی دشتستان الزامی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606107361632148.jpg لزوم,توقف,بیش,از40,موتور,پمپ,غیرمجاز,بر,روی,رودخانه,شاپور/,,براز,جانی‌ها,از,بی‌آبی,به,سطوح,آمدند Icana

محمد باقر سعادت درگفت‌و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره بحران شدید منابع آبی در استان بوشهر ،گفت:مردم از وضعیت نامناسب منابع آبی در استان بوشهر به سطوح آمدند اما متاسفانه شاهد تجمعات پی درپی در زمینه معضل  بی‌آبی در استان بوشهر بودیم بنابراین دولت باید هرچه سریعتر اقدامات اساسی در این راستا اتخاذکند.

شهر براز جان در خطر بسیار جدی  بحران  بی آبی به سر می‌برد

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای  اسلامی با بیان اینکه  شهر براز جان در خطر بسیار جدی  بحران  بی‌آبی به سر می‌برد تصریح  کرد: بنده تقاضا دارم این موضوع را مسئولان جدی بگیرندزیرا  بیش از40 موتور پمپ غیر مجاز بر روی  رودخانه شاپور  در اطراف کازرون برداشت غیر مجاز آب  را در دستور کار قرار دادند که این امر  اوضاع بی آبی راتشدید می‌کند.

 لزوم اختصاص  400 لیتردر هرثانیه  از رودخانه  شاپور به شبکه آب  بوشهر

 عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس یادآورشد: راهکار اساسی برای برطرف کردن مشکلات منابع آبی در این حوزه انتخابیه در کوتاه مدت، برداشتن  موتورهای غیرمجاز را از محل‌های نصب با چرثقیل  است و ما مصوبه‌ای داریم که می‌بایست از هر ثانیه400  لیترآب از رودخانه  شاپور وارد شبکه آب بوشهر بشود./

پایان پیام

خبرنگار علیرضا رضائیان

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000