هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عابدی:

تشکیل داروخانه‌های زنجیره‌ای به نفع مصرف‌کننده است/نگهداری آسان تر داروهای خاص با ایجاد داروخانه‌های زنجیره‌ای

سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه تشکیل داروخانه‌های زنجیره‌ای به نفع مصرف کننده است،گفت: با ایجاد داروخانه‌های زنجیره‌ای فروش دارو در کشور معنادارتر می‌شود.
چهارشنبه 20 تیر 1397 ساعت 10:56
تشکیل داروخانه‌های زنجیره‌ای به نفع مصرف‌کننده است/نگهداری آسان تر داروهای خاص با ایجاد داروخانه‌های زنجیره‌ای سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه تشکیل داروخانه‌های زنجیره‌ای به نفع مصرف کننده است،گفت: با ایجاد داروخانه‌های زنجیره‌ای فروش دارو در کشور معنادارتر می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201701100113974850.jpg تشکیل,داروخانه‌های,زنجیره‌ای,به,نفع,مصرف‌کننده,است/نگهداری,آسان,تر,داروهای,خاص,با,,ایجاد,داروخانه‌های,زنجیره‌ای Icana

حیدرعلی عابدی درگفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره ایجاد داروخانه‌های زنجیره‌ای درکشور،گفت: ایجاد داروخانه‌های زنجیره ای در کشور موضوعی کاملا تخصصی است بنابراین بنده از منظر مفهومی این موضوع را مورد بررسی و واکاوی قرارمی‌دهم.

نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایجاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای از جمله داروخانه‌ها هزینه‌های فروش را با کاهش روبرومی‌کند تصریح کرد:  ایجاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای عاملی برای متمرکز شدن بر روی منابع است.

نگهداری آسان تر داروهای خاص با  ایجاد داروخانه‌های زنجیره‌ای

عابدی افزود: بطورمثال اگر50 نفراز داروخانه‌داران، داروخانه‌ها را به سبک زنجیره‌ای اداره ‌کنند، می‌توان درهزینه‌ها صرفه جویی کرد و این در حالی است که داروخانه داران با این اوصاف می‌توانند بر طبق مصرف ماهیانه، هفتگی ،دارو را از انباردارو تحویل بگیرند بنابراین نگهداری داروهای خاص نیز با  این شرایط با سهولت بالاتری همراه خواهد بود.

وی ادامه داد: با تشکیل داروخانه‌های زنجیره ای، دارو در زمان مقرر به بیماران می‌رسد زیرا با این شرایط روند  توزیع دارو نیز در داروخانه‌ها  بهبود بخشیده می‌شود و دارو تا قبل  از رسیدن به تاریخ فروش در معرض فروش قرار می‌گیرد واین در حالی است که با ایجاد داروخانه‌های زنجیره‌ای فروش دارو معنا دارترمی‌شود تا اینکه به صورت جزیره‌ای داروخانه‌ها در راستای فروش عمل بکنند.

ایجاد داروخانه‌های زنجیره ای درکشور به نفع مصرف کننده تمام می‌شود

سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس بابیان اینکه ایجاد داروخانه‌های زنجیره ای درکشور به نفع مصرف کننده تمام می‌شود یادآورشد: زمانی که داروخانه‌ها در کشوربه طریق زنجیره‌ای اداره ‌شوند، بطور حتم هزینه‌های جاری از جمله انبارداری دارو نیز با کاهش روبرومی‌شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000