هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لطفی:

پرداخت جریمه اضافه برداشت آب با اقتصاد کشاورزان رزن همخوانی ندارد

سرویس استان ها
نماینده مردم رزن درمجلس با بیان اینکه پرداخت جریمه اضافه برداشت آب با اقتصاد کشاورزان رزنی همخوانی ندارد،گفت:منصفانه نیست، دارندگان چاه‌های غیرمجاز بدون پرداخت بهای جریمه، آزادانه منابع آبی را برداشت کنند.
سه‌شنبه 19 تیر 1397 ساعت 17:08
پرداخت جریمه اضافه برداشت آب با اقتصاد کشاورزان رزن همخوانی ندارد نماینده مردم رزن درمجلس با بیان اینکه پرداخت جریمه اضافه برداشت آب با اقتصاد کشاورزان رزنی همخوانی ندارد،گفت:منصفانه نیست، دارندگان چاه‌های غیرمجاز بدون پرداخت بهای جریمه، آزادانه منابع آبی را برداشت کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201712106717336188.jpg پرداخت,جریمه,اضافه,برداشت,آب,با,اقتصاد,کشاورزان,رزن,همخوانی,ندارد Icana

 حسن لطفی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت مصرف بی‌رویه آب در اراضی کشاورزی رزن،گفت:یکی دغدغه‌های اساسی کشاورزان،گرانی جریمه اضافه برداشت  از چاه‌های کشاورزی مجاز در شرایطی است که برخی افراد از چاه‌های غیرمجاز را بدون هیچ نظارتی منابع آبی را استخراج می‌کنند اما افرادی که کنتور هوشمند نصب کرده‌اند می‌بایست بهای بالای اضافه برداشت را پرداخت کنند.

کشاورزان متناسب با وضعیت اقتصادی شان جریمه اضافه برداشت آب  را پرداخت کنند

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه کشاورزان متناسب با وضعیت اقتصادی شان جریمه اضافه برداشت آب  را پرداخت کنند تصریح کرد: خوشبختانه اعتبارت کافی برای هوشمند شدن چاه‌های آب در نظر گرفته شده است تا بتوان مصرف بهینه آب را به طریق سراسری در صنعت کشاورزی کنترل کرد و این درحالی است که یکی از مشکلات اساسی ما در رزن سرمازدگی سردرختی‌ها که خسارت فراوانی را به کشاورزان وارده کرده است.

وی ادامه داد:محصولات کشاورزان در باغ‌های رزن براثر سرمازدگی  از بین رفته‌اند و این در حالی است که ما به دنبال جبران خسارت هستیم و در این راستا  از وزیرکشاورزی تقاضا کردیم،بخشی از خسارت کشاورزان را هرچه سریعتر پرداخت کنند تا کشاورزان بتوانند به جریان تولید بازگردند.

لطفی  افزود:متاسفانه خشکسالی در رزن،موجب شده است که  وام‌های که کشاورزان  برای  تولید  در  صنعت کشاورزی اخذ کرده اند را نتوانند پرداخت کنند و این درحالی است که کشاورزان تقاضای استمهال وام را دارند تا بتوانند به شرایط تولید بازگردند.

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه پرداخت جریمه اضافه برداشت آب با اقتصاد کشاورزان رزنی همخوانی ندارد،یادآورشد:منصفانه نیست،دارندگان چاه‌های غیرمجاز بدون پرداخت بهای جریمه، آزادانه منابع آبی را برداشت کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000