سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دکتر لاریجانی در دیدار با استاندار و اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف مرکز استان قم:

بازاریان در مسائل مختلف آگاهانه و با تدبیر عمل کردند/ مشکلات اصناف بررسی شود

سرویس حوزه ریاست
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بازاریان در مسائل و مقاطع مختلف آگاهانه و با تدبیر عمل کرده‌اند.
سه‌شنبه 19 تیر 1397 ساعت 20:19
بازاریان در مسائل مختلف آگاهانه و با تدبیر عمل کردند/ مشکلات اصناف بررسی شود رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بازاریان در مسائل و مقاطع مختلف آگاهانه و با تدبیر عمل کرده‌اند. http://cdn.icana.ir/d/019/201807102512821139.jpg بازاریان,در,مسائل,مختلف,آگاهانه,و,با,تدبیر,عمل,کردند/,مشکلات,اصناف,بررسی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، استاندار قم و اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف مرکز قم امروز سه‌شنبه (۱۹ تیرماه) با دکتر علی لاریجانی دیدار و گفت‌وگو کردند.

دکتر لاریجانی در این دیدار پس از استماع گزارش رئیس اتاق اصناف مرکز استان قم و استاندار، اظهار داشت: مشکلات اصناف به خصوص نانوایان را بررسی کرده و نظر استانی را بیان کنید شاید مدل مناسبی برای حل مشکلات مشابه در کشور شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از زحمات اتاق اصناف مرکز استان قم که در فراز و فرودها با بصیرت عمل کرده است، تشکر می‌کنم، بیان کرد: بازاریان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش مثبتی داشتند و بازاریان تهران نیز همین گونه‌اند ولی عده‌ای دخالت کردند.

وی با اشاره به اینکه باید مشکلات اصناف را حل کرد، افزود: بازاریان در مسائل مختلف آگاهانه و با تدبیر عمل کرده‌اند و این روند باید ادامه پیدا کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اتاق اصناف مرکز قم باید مشکلات اصناف را بررسی کرده‌ با استاندار قم در میان بگذارند، گفت: ما نیز تلاش می‌کنیم تا مشکلات اصناف مرتفع شود.

صادقی استاندار قم نیز پیش از سخنان دکتر لاریجانی اظهار داشت: با توجه به موج سواری گروه‌های نفاق و سرویس‌های خارجی نسبت به مطالبات مردمی دارند، در حوادث اخیر اتاق اصناف مرکز قم به خوبی عمل کرد و با کنترل مناسب، انجام توجیهات لازم و برقراری ارتباط با صنف‌های مختلف، مشکلی به وجود نیامد.

وی افزود: اصناف قم همواره نشان داده‌اند که در مسائل سیاسی پیشتاز هستند.

استاندار قم گفت: سال گذشته با کمک اتاق اصناف مرکز قم، ۲۱۰۰ واحد مجوز گرفتند و اعطای مجوز به ۱۸۰۰ واحد دیگر نیز در حال پیگیری است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000