سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت‌پیشه خبرداد:

بررسی روند دستیابی به ۱۹۰ هزار سو در چارچوب برجام توسط کمیسیون امنیت ملی مجلس

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی تحقق میزان اجرای دستور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص دستیابی به آمادگی های لازم برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو در چارچوب برجام مورد بررسی قرار می گیرد.
چهارشنبه 20 تیر 1397 ساعت 11:03
بررسی روند دستیابی به ۱۹۰ هزار سو در چارچوب برجام توسط کمیسیون امنیت ملی مجلس رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی تحقق میزان اجرای دستور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص دستیابی به آمادگی های لازم برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو در چارچوب برجام مورد بررسی قرار می گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607106383214608.jpg بررسی,روند,دستیابی,به,۱۹۰,هزار,سو,در,چارچوب,برجام,توسط,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به اینکه وزارت امور خارجه تا 26 تیرماه فرصت دارد گزارش دهم مربوط به برجام را به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ارائه کند، گفت: بر این اساس انتظار می رود در این گزارش موضوعاتی مانند ضمانت اجرایی و عملیاتی تعهدات اروپا، میزان توان تقابلی بسته پیشنهادی اتحادیه اروپا، اثر خروج آمریکا بر برجام و همچنین برجام در شرایط کنونی چه نوعی از حیات را برخوردار است گنجانده شود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: پس از دریافت گزارش مذکور، ابتدا این مهم با شرایط واقعی موجود و سیاست های تحریمی آمریکا و سیاست های تشویقی اروپا بررسی خواهد شد.

وی افزود: همچنین در ادامه میزان تحقق اجرای دستور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص دستیابی به آمادگی های لازم برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو در چارچوب برجام مورد بررسی قرار می گیرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در این راستا احتمالا تیمی نیز از کمیسیون مربوطه به منظور بررسی شرایط تحقق دستور رهبر انقلاب اعزام خواهد شد، خاطرنشان کرد: بنابراین نتیجه در قالب گزارش آتی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به جامعه ارائه خواهد شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط