شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خجسته:

شفاف سازی در اقتصاد به معنای رسوا سازی نیست/ضرورت شفاف سازی نحوه توزیع کالاهای وارداتی با ارز دولتی

سرویس اقتصادی
رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و شفاف سازی مجلس شورای اسلامی، بر لزوم راه اندازی سامانه ثبت حقوق مدیران و تعیین تکلیف املاک نجومی تاکید کرد.
چهارشنبه 20 تیر 1397 ساعت 15:39
شفاف سازی در اقتصاد به معنای رسوا سازی نیست/ضرورت شفاف سازی نحوه توزیع کالاهای وارداتی با ارز دولتی رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و شفاف سازی مجلس شورای اسلامی، بر لزوم راه اندازی سامانه ثبت حقوق مدیران و تعیین تکلیف املاک نجومی تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611108667057332.jpg شفاف,سازی,در,اقتصاد,به,معنای,رسوا,سازی,نیست/ضرورت,شفاف,سازی,نحوه,توزیع,کالاهای,وارداتی,با,ارز,دولتی Icana

امیر خجسته در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه کشور در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد، گفت:آمریکایی ها و دشمنان به مانند گذشته علیه جمهوری اسلامی ایران کارشکنی می کنند بنابراین در جنگ اقتصادی، فرماندهان باید در خط مقدم جنگ باشند و علاوه بر گفتار با عمل خود نیز به الگوی مردم تبدیل شوند.

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و شفاف سازی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:مسئولان باید از تجمل گرایی دوری کنند و با فساد اقتصادی بدون تعارف مبارزه کنند.شفاف سازی در اقتصاد به معنای رسوا سازی نیست.

راه اندازی سامانه ثبت حقوق مدیران و تعیین تکلیف املاک نجومی از مطالبات مردم است

نماینده مردم همدان و فامنین مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی، گفت:شفاف سازی باعث ارتقای اعتماد مردم می شود.باید مشخص شود چه کسانی ال سی اخذ کرده اند؟همچنین باید مشخص شود چه کسانی ثبت سفارش و واردات صوری انجام داده اند.

خجسته ادامه داد:اینکه مشخص شود چه کسانی با ارز دولتی به چه میزان کالا وارد کشور کرده اند و نحوه توزیع کالاهای وارداتی با کدام نرخ و با چه ساز و کاری بوده انتظار زیادی از مسئولان نیست.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی تصریح کرد: راه اندازی سامانه ثبت و شفاف سازی حقوق مدیران و تعیین تکلیف املاک نجومی از مطالبات مردم است باید با هر فساد اقتصادی مبارزه جدی شود./

پایان پیام  

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000