سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت پیشه در مراسم یادواره شهدای حمله تروریستی سال 95 شهرستان دالاهو:

فلسفه انقلاب اسلامی دل نسپردن به بیگانگان است/ باید به روحیه جهادی بازگردیم

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: فلسفه انقلاب اسلامی ایران، این است که دل به بیرون از کشور نسپاریم.
چهارشنبه 20 تیر 1397 ساعت 15:36
فلسفه انقلاب اسلامی دل نسپردن به بیگانگان است/ باید به روحیه جهادی بازگردیم رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: فلسفه انقلاب اسلامی ایران، این است که دل به بیرون از کشور نسپاریم. http://cdn.icana.ir/d/019/201807105323361978.jpg فلسفه,انقلاب,اسلامی,دل,نسپردن,به,بیگانگان,است/,باید,به,روحیه,جهادی,بازگردیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، حشمت الله فلاحت پیشه  در مراسم یادواره شهدای حمله تروریستی سال 95 شهرستان دالاهو شهیدان غلامرضا کرمی و حج اله نیک عزم، ضمن تاکید بر زنده نگهداشتن یاد شهدا، اظهار داشت: در حمله تروریستی سال 95 دالاهو، 2 نفر از خدومترین نیروهای دولت شهید شدند یاد که نباید یاد و خاطره شهدای خدمت فراموش شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور به به مرزنشینان نیاز دارد، بیان کرد: دشمن‌ها ناجوانمردانه علیه ایران شروع به جنگ کردند و در زمان تحریم‌ها به حق پیروز شدیم.

وی با بیان اینکه آمریکا زیر برجام زد و در حال حاضر قرار است که دوباره تحریم شویم، افزود: در این شرایط باید وحدت داشته باشیم و در این شهر باید تمام ادیان در کنار هم وحدت داشته باشند.

فلاحت پیشه با بیان اینکه باید مدیریت صحیح در کشور داشته باشیم و حل 80 درصد از مشکلات به مدیریت داخلی مربوط می‌شود، ادامه داد: در حال حاضر سعی می‌کنند که اجماعی را علیه ایران شکل دهند ولی باید توجه داشته باشیم که فلسفه انقلاب اسلامی ایران، این است که دل به بیرون از کشور نسپاریم.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حجم مبادلات اقتصادی ایران و عراق 5 برابر حجم مبادلات ایران و 28 کشور اتحادیه اروپا است، گفت: مرزنشینان دوباره باید مرزنشینی کنند زیرا کشور به وجود آنها نیاز دارد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما دوران تحریم را پشت سر گذرانده‌ایم و باید مجددا تصمیم بگیریم که اساس کار را بر روحیه جهادی بگذاریم، گفت: کسانی که در راه داعش، افساد و صهیونیسم را دنبال کردند، گمراه شدند و دست به ترورهایی مانند حمله‌ای که در دالاهو انجام شد، زدند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000