هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پیام رییس کمیسیون عمران مجلس در پی سانحه برخورد اتوبوس مسافربری و نفت کش

سرویس کمیسیون ها
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پیامی از دست دادن تعدادی از هم وطنان مان را در سانحه برخورد اتوبوس مسافربری و نفت کش را تسلیت گفت و از پیگیری کمیسیون عمران در این خصوص خبر داد.
چهارشنبه 20 تیر 1397 ساعت 19:03
پیام رییس کمیسیون عمران مجلس در پی سانحه برخورد اتوبوس مسافربری و نفت کش رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پیامی از دست دادن تعدادی از هم وطنان مان را در سانحه برخورد اتوبوس مسافربری و نفت کش را تسلیت گفت و از پیگیری کمیسیون عمران در این خصوص خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201610105018433911.jpg پیام,رییس,کمیسیون,عمران,مجلس,در,پی,سانحه,برخورد,اتوبوس,مسافربری,و,نفت,کش Icana

بله گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا رضایی ، رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پیامی از دست دادن تعدادی از هم وطنان مان را در  سانحه برخورد اتوبوس مسافربری و نفت کش را تسلیت گفت و از پیگیری کمیسیون عمران در این خصوص خبر داد. متن پیام به شرح زیر است:

سلام  واحترام
انالله وانا الیه راجعون
ازدست دادن تعدادی از هموطنان در سانحه دلخراش برخورد نفتکش و اتوبوس مسافری در سنندج مایه تاثر و تالم گردید. ازخداوند، آمرزش الهی برای جانباختگان وصبر برای بازماندگان آرزومندیم.
کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نیز که به همراه مهندس علوی نماینده محترم سنندج و عضو هیات رییسه کمیسیون ازساعات اولیه پیگیر بوده است، بررسی و آسیب شناسی این سانحه رابا حضور وزارت راه وشهرسازی، کشور، نفت وپلیس راه در دستور قرار خواهد داد.
ضمن تشکر ازتلاش مقامات استانی و محلی، لازم است با استمرار حضور در کنار خانواده های داغدار، در حل مشکلاتشان اهتمام ورزند.
دکتر محمدرضا رضایی
رییس کمیسیون عمران

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000