هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گودرزی:

عدم حضور در مرکز لرستان گناه بروجرد است/ بروجرد تنها در حد تعابیر مورد تحسین قرار گرفته است

سرویس استان ها
نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه عدم حضور در مرکز لرستان گناه بروجرد است، گفت: بروجرد تنها در حد تعابیر و واژه‌ها مورد تحسین قرار گرفته است.
پنج‌شنبه 21 تیر 1397 ساعت 18:33
عدم حضور در مرکز لرستان گناه بروجرد است/ بروجرد تنها در حد تعابیر مورد تحسین قرار گرفته است نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه عدم حضور در مرکز لرستان گناه بروجرد است، گفت: بروجرد تنها در حد تعابیر و واژه‌ها مورد تحسین قرار گرفته است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607102479531562.jpg عدم,حضور,در,مرکز,لرستان,گناه,بروجرد,است/,,بروجرد,تنها,در,حد,تعابیر,مورد,تحسین,قرار,گرفته,است Icana

عباس گودرزی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت گردشگری بروجرد،گفت: استحضار دارید که همگان  از شهر بروجرد به عنوان شهر مفاخر، علما و شهدا یاد می‌کنند اما این حوزه انتخابیه در دولت‌های مختلف مورد بی مهری  مسئولان چه در سطح ملی و چه در مرکز استان قرار گرفته است.

نماینده مردم بروجرد درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه، مرکزاستان لرستان در دولت‌های مختلف حمایت لازم  را  از بروجرد  در سال‌های گذشته  در دستور کار قرار ندادند و این در حالی است که اعتبار اختصاص یافته به بروجرد متوازن با توزیع اعتبار در شهرستانهای همجوار نیست.

گودرزی افزود: ما دورانی را در بروجرد پشت سرگذاشته ایم که دارای  منابع آبی بیهنه  در شرایطی  بودیم  که بستر توسعه صنعت و پیشرفت در بروجرد  مهیا  بود اما متاسفانه حمایت‌ها  در تراز  ظرفیت‌های بروجرد لحاظ نشده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس تصریح کرد: ما در زمانی که با معضل کمبودآب، ذخایر ومنابع مالی و اعتباری روبرو نبوده‌ایم  متاسفانه بسیاری از فرصت‌های اقتصادی را از دست دادیم.

وی افزود: از وزرای بهداشت ودرمان و راه وشهرسازی که در  سال 95 و 96 مجددانه و سخاوتمندانه مشکلات بیمارستان آیت الله بروجردی را  پیگیری کردند تا بیمارستان مذکور 20تیرماه 97 به بهره برداری رسید کمال تشکر را دارم اما  باید به این نکته  اشاره کرد که ما در ابتدا  مسیر قرار داریم و از  همین رو یکی  دیگر از  خواسته جدی مردم بروجرد این است که ما  صاحب دانشکده پزشکی شویم  تا بتوان  نیازهای دانشجویان  را در این ارتباط پاسخ داد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه عدم حضور در مرکز لرستان گناه بروجرد است یادآور شد: بروجرد تنها  در حد تعابیر و واژه‌ها مورد تحسین قرار گرفته است./

پایان پیام

خبرنگار علیرضا رضائیان

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار