هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پزشکیان آخرین نشست بررسی مشکلات موسسات مالی را تشریح کرد؛

خوداظهاری 29 هزار نفر برای دریافت سپرده بیش از 200 میلیون تومانی/راستی آزمایی 4 هزار نفر را حذف کرد

سرویس اقتصادی
نایب رییس مجلس، آخرین نشست نمایندگان سران سه قوه درباره موسسات مالی و اعتباری را تشریح کرد.
شنبه 23 تیر 1397 ساعت 07:47
خوداظهاری 29 هزار نفر برای دریافت سپرده بیش از 200 میلیون تومانی/راستی آزمایی 4 هزار نفر را حذف کرد نایب رییس مجلس، آخرین نشست نمایندگان سران سه قوه درباره موسسات مالی و اعتباری را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201708106060451401.jpg خوداظهاری,29,هزار,نفر,برای,دریافت,سپرده,بیش,از,200,میلیون,تومانی/راستی,آزمایی,4,هزار,نفر,را,حذف,کرد Icana

مسعود پزشکیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح آخرین نشست نمایندگان سران سه قوه برای پیگیری مشکلات موسسات مالی و اعتباری، گفت: بانک مرکزی برای پرداخت مطالبات سپرده گذاران تا سقف یک میلیارد تومان زمان بندی لازم را انجام داده است تا تمامی سپرده گذاران به یکباره به بانک مراجعه نکنند و برای مراجعه هر کدام روز خاصی را در نظر گرفته تا مشکل خاصی ایجاد نشود. 

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، درباره گلایه برخی سپرده گذاران از عدم پرداخت مطالبات در موعد مقرر، افزود: اعتبار مورد نیاز برای پرداخت مطالبات اختصاص یافته و حساب های سپرده گذاران موجود است، لذا بانک ها باید مطالبات را باید پرداخت کنند، البته موضوع راستی آزمایی اندکی زمان پرداخت را طولانی کرده است.

 مطالبات  بیش از 6 هزار نفر از سپرده گذاران بیشتر از 200 میلیون تومان سپرده پرداخت شده است

وی ادامه داد: 29 هزار نفر اظهار کرده اند که بیش از  200 میلیون تومان در موسسات مالی و اعتباری سپرده داشته اند، اما زمانی که راستی آزمایی و شفاف سازی شده است تعداد آنها به 25 هزار نفر کاهش یافته است، که این موضوع از تحمیل ضرر به بیت المال جلوگیری کرده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تاکنون مطالبات  بیش از 6 هزار نفر از سپرده گذاران بیشتر از 200 میلیون تومان سپرده پرداخت شده است، تصریح کرده است: پرداخت مطالبات  19 هزار نفر از این افراد باقی مانده است که مقرر شده به زودی مطالبات این تعداد از سپرده گذاران نیز پرداخت شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار