هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی:

نشست کمیسیون عمران با مسئولان سازمان های حج و هواپیمایی/ تدابیر اتخاذ شده برای اعزام زائران بررسی می شود

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون عمران مجلس، از بررسی گزارش تدابیر اتخاذ شده برای اعزام حجاج با حضور مسئولان سازمان های حج و هواپیمایی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
شنبه 23 تیر 1397 ساعت 13:34
نشست کمیسیون عمران با مسئولان سازمان های حج و هواپیمایی/ تدابیر اتخاذ شده برای اعزام زائران بررسی می شود رئیس کمیسیون عمران مجلس، از بررسی گزارش تدابیر اتخاذ شده برای اعزام حجاج با حضور مسئولان سازمان های حج و هواپیمایی در کمیسیون متبوعش خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201804103461624496.jpg نشست,کمیسیون,عمران,با,مسئولان,سازمان,های,حج,و,هواپیمایی/,تدابیر,اتخاذ,شده,برای,اعزام,زائران,بررسی,می,شود Icana

محمدرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دستور کار هفته آینده کمیسیون عمران مجلس، گفت: بررسی گزارش اقدامات انجام شده و تدابیر اتخاذ شده برای اعزام حجاج با حضور مسئولان مربوطه در کمیسیون عمران نخستین دستور کار این کمیسیون در هفته آتی است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اعزام زائران و همچنین بازگشت آن ها به کشور باید به وسیله هواپیماهای ایرانی صورت بگیرد، افزود: با توجه به مشکلات پیش آمده برای حجاج در سال قبل این جلسه هماهنگی برگزار خواهد شد.

رایزنی وزارت خارجه با مسئولان کشور عربستان قبل از آغاز زمان حج لازم است

رضایی با تاکید بر اینکه در نشستی مشترک تذکرات لازم برای آسایش حجاج به سازمان حج و سازمان هواپیمایی داده خواهد شد، تصریح کرد: رایزنی وزارت خارجه با مسئولان کشور عربستان نیز برای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم حج باید از همین حالا آغاز شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در سال جاری اعزام حجاج باید بدون هیچ گونه مشکل انجام شود از این رو باید از تجربیات سال های قبل برای بهبود این روند استفاده کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار