هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سیاوشی پاسخ داد:

علت تمایل زنان به حضور در ورزشگاه‌ها؛ علاقه یا تب ممنوعیت؟

سرویس فرهنگی
رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس درخصوص تمایل زنان به حضور در ورزشگاه‌ها توضیحاتی ارائه کرد.
یکشنبه 24 تیر 1397 ساعت 08:00
علت تمایل زنان به حضور در ورزشگاه‌ها؛ علاقه یا تب ممنوعیت؟ رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس درخصوص تمایل زنان به حضور در ورزشگاه‌ها توضیحاتی ارائه کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201803106674096440.jpg علت,تمایل,زنان,به,حضور,در,ورزشگاه‌ها؛,علاقه,یا,تب,ممنوعیت؟ Icana

طیبه سیاوشی شاه عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به امکان حضور زنان در ورزشگاه‌های سرپوشیده، گفت: خوشبختانه در حال حاضر و پس از گذشت 4 سال از منع ورود زنان به ورزشگاه‌های سرپوشیده، اقدامات مناسبی برای بازگشت خانم‌ها به سالن‌های سرپوشیده در حال انجام است تا زنان بتوانند مانند گذشته که بدون مسئله و مشکل در این سالن ها حاضر می‌شدند به تماشای بازی‌ها در ورزشگا‌ها بنشینند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون فرصت برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها به صورت کامل فراهم نشده است و موانع وجود دارد، افزود: اگرچه در چند سال‌‌های گذشته ورود زنان به ورزشگاه‌ها گزینشی بود اما امسال تقریبا حضور خانم‌ها آزادسازی شد؛ تلاش است ورود خانم‌ها به ورزشگاه به روندی که پیش از این 4 سال بود بازگردد.

وی در پاسخ به اینکه علاقه بسیار زنان به حضور در ورزشگاه‌ها به علت ممنوعیتی است که وجود داشته یا علاقه، عنوان کرد: هنوز زمان ارزیابی و پاسخ به این پرسش نرسیده است چراکه حضور زنان درورزشگاه با روال عادی برگزار نمی‌شود در صورتی که شرایط به حالت عادی بازگردد می‌توان میزان علاقه زنان به حضور در ورزشگاه‌ها را ارزیابی، تحلیل و تجزیه کرد اما هنوز به شریط عادی و سابق قبلی بازنگشته است.

سیاوشی با بیان اینکه روال قانونی حضور زنان در ورزشگاه‌ها فروش بلیط است تا مشخص شود چه تعداد بلیط توسط آنها خریداری شده است، خاطرنشان کرد: از آنجایی که تعدادی از بانوان به ورزش والیبال و بسکتبال علاقه دارند برای تماشای این بازی‌ها و حضور در ورزشگاه‌ها تلاش می‌کنند.

رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه ارزیابی دلایل حضور زنان در ورزشگاه به صبر نیاز دارد، ادامه داد: حضور زنان در ورزشگاه هر دلیل که داشته باشد اهمیت چندانی ندارد چراکه تماشای بازی‌های ورزشی تفریحی سالم برای زنان محسوب می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط