ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذوالنوری:

امیدوار به مذاکرات دولت با اروپایی ها هستیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح دو فوریتی «الحاق ماده‌ای به قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» کاملا آماده است.
شنبه 23 تیر 1397 ساعت 19:00
امیدوار به مذاکرات دولت با اروپایی ها هستیم رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح دو فوریتی «الحاق ماده‌ای به قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» کاملا آماده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201708101397736390.jpg امیدوار,به,مذاکرات,دولت,با,اروپایی,ها,هستیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مجتبی ذوالنوری گفت: طرح دو فوریتی «الحاق ماده‌ای به قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» کاملا آماده است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: پیرامون این طرح سقفی برای مذاکرات تعیین و همچنین الزامات مدنظر در اقدام متناسب در اجرای برجام پیش بینی شده است.

رئیس «کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس» بیان داشت: اگر تصمیم بگیریم که این طرح را به صحن بیاوریم، این اقدام را انجام خواهیم داد، اما در شرایط فعلی اگر دست به این اقدام نمی‌زنیم به دلیل این است که دست دولت در مذاکرات با اروپا باز باشد و اگر چیزی در این مذاکرات دارد به نمایش بگذارد.

وی تاکید کرد: امیدوار به مذاکرات دولت با اروپایی‌ها هستیم لذا این نوعی لابی‌گری و رایزنی است و باید تلاش خود را بکنیم و نباید هیچ وقت ناامید شویم و کار را تعطیل کنیم.

این نماینده مجلس اظهار داشت: ناامید بودن به این معنی که اصولی را حفظ کنیم، فریب نخوریم، بیراهه نرویم و وقت کشی نکنیم است. لذا هر تلاشی که از دستمان برآید باید انجام دهیم.

به گزارش میزان؛ قانون «اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» مشتمل بر ماده واحده و دو تبصره در جلسه علنی روزسه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۴ به تأیید شورای نگهبان رسید./

 پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000