ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امینی:

خواست تمامی نمایندگان حفظ گویش‌های محلی است

سرویس استان ها
نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به وضعیت معیشتی معلمان توجه نشود وزیر آموزش و پرورش را استیضاح خواهیم کرد.
پنج‌شنبه 28 تیر 1397 ساعت 14:27
خواست تمامی نمایندگان حفظ گویش‌های محلی است نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به وضعیت معیشتی معلمان توجه نشود وزیر آموزش و پرورش را استیضاح خواهیم کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606101155499903.jpg خواست,تمامی,نمایندگان,حفظ,گویش‌های,محلی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید حمزه امینی در نشست خبری با اصحاب رسانه آذربایجان شرقی با انتقاد از اظهار نظر جدید وزیر آموزش و پرورش در مورد زبان‌های محلی خاطرنشان کرد: با توجه به حکم صریح قانون اساسی تمامی نمایندگان می‌خواهند گویش های محلی حفظ شود.    

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی، از ساخت کارخانه اکسید تیتانیوم در هشترود خبر داد و گفت: تولید آهن اسفنجی، احداث کارخانه ریل آسانسور، استمهال وام های عقب افتاده کشاورزان محدوده پایاب سد سهند، اختصاص 15 میلیارد تومان وام کم بهره به افراد خسارت دیده از سیل هشترود و 3 میلیارد برای سیل زدگان چاراویماق، تلاش برای سالم سازی آب شرب هشترود و 52 روستا از جمله کارهای انجام شده در طول 2 سال گذشته در منطقه می باشد.     

وی گفت: راه‌اندازی ایستگاه تلوزیونی کوه مهردار در آینده نزدیک، راه سازی برای روستا های صعب العبور چاراویماق، پل سازی برای 7 روستای هشترود و چاراویماق که در سیل سال گذشته تخریب شده بودند، بهسازی استخر خرابه هشترود و احداث بخش دیالیز بیمارستان چاراویماق با هزینه 350 میلیون تومان از دیگر مواردی است که پیگیری شده و انجام می شود.   

نماینده مردم هشترود و چاراویماق اظهار کرد: ازدیگر کارهایی که برای بهبود وضعیت مناطق  هشترود و چاراویماق انجام گرفته می‌توان به خرید ماشین آلات سنگین و ماشین آتشنشانی برای شهرداری چاراویماق، وصل راه ارتباطی چاراویماق به میاندوآب، خرید 4 دستگاه تصفیه خون دیالیز و ...  اشاره کرد.    

وی  اضافه کرد: بنده به عنوان نماینده مردم در خانه ملت از مسئولان رده بالای کشور می خواهم با تخصیص اعتبار به مجموعه سد سهند تمامی فازهای پایاب این سد را اجرا کرده و آب مورد نیاز کشاورزان را به آن‌ها برسانند، در محدوده قلعه باستانی ضحاک برای تفریح مردم و ایجاد شغل وسایل مورد نیاز را فراهم آورند، از اختصاص سهمیه استخدامی مناطق هشترود و چاراویماق برای سایر مناطق جدا خود داری کنند، سرمایه گذاران داخلی و خارجی را به طرف این دو شهرستان سوق دهند و در گرفتن مالیات از بازاریان هشترود بر خورد رحمانی داشته باشند.    

به گزارش ایسنا، وی هم‌چنین از برقرای بیمه خبرنگاران خبر داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000