شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حضرتی در توضیح نشست فراکسیون امید با رئیس‌جمهور؛

درخواست پیگیری طرح اصلاح ساختار دولت از نمایندگان

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس از درخواست رئیس‌جمهور مبنی بر پیگیری طرح اصلاح ساختار دولت در مجلس خبر داد.
دوشنبه 1 مرداد 1397 ساعت 13:22
درخواست پیگیری طرح اصلاح ساختار دولت از نمایندگان عضو فراکسیون امید مجلس از درخواست رئیس‌جمهور مبنی بر پیگیری طرح اصلاح ساختار دولت در مجلس خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607107777910230.jpg درخواست,پیگیری,طرح,اصلاح,ساختار,دولت,از,نمایندگان Icana

الیاس حضرتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح نشست امروز دوشنبه (یکم مردادماه) هیات رئیسه فراکسیون امید با رئیس‌جمهور، گفت: هیات رئیسه فراکسیون امید به همراه برخی از اعضای فراکسیون که در هیات رئیسه مجلس حضور دارند چون آقایان مطهری و وکیلی  و روسای کمیسیون‌هایی که عضو این فراکسیون هستند در این نشست حضور پیدا کردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نشستی صمیمانه با رئیس‌جمهور داشتیم، تصریح کرد: در این نشست آقای روحانی به صورت صریح و جدی در مورد مشکلات کشور صحبت کردند و راه‌هایی را پیشنهاد دادند تا در مجلس پیگیری شود.

حضرتی افزود: رئیس‌جمهور ضمن تشکر از حمایت‌ها و پشتیبانی فراکسیون امید در تمام دوران انتخابات و دولت یازدهم و دوازدهم، پیشنهاد افزایش ارتباطات را دادند تا بسیاری از گِره‌ها باز شود. وی در مورد اصلاح ساختار دولت درخواستی را مطرح کردند و از نمایندگان خواستند تا طرح اصلاح ساختار دولت را دنبال کنند طرحی که از محتوای شبیه به لایحه‌ای دارد که چندی پیش در مجلس رد شد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: رئیس‌جمهور به موفقیت‌های دولت یازدهم و دوازدهم اشاره کردند و گفتند که میزان شاغلین به حدود 24 میلیون نفر رسیده است که در طول تاریخ دولت‌ها بی نظیر است. در دولت دوازدهم هم 756 هزار نفر در سال جاری شاغل شدند. در رابطه با ترمیم کابینه نیز مباحث کلی از طرف دوستان نماینده مطرح شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000