هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در صحن علنی؛

کواکبیان از توضیحات آخوندی درباره علت عدم برگزاری شورای ساماندهی امور تهران قانع شد

سرویس صحن
نماینده مردم تهران در مجلس از توضیحات عباس آخوندی در خصوص علت عدم برگزاری شورای ساماندهی امور تهران قانع شد.
سه‌شنبه 9 مرداد 1397 ساعت 12:15
کواکبیان از توضیحات آخوندی درباره علت عدم برگزاری شورای ساماندهی امور تهران قانع شد نماینده مردم تهران در مجلس از توضیحات عباس آخوندی در خصوص علت عدم برگزاری شورای ساماندهی امور تهران قانع شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201807106077813452.jpg کواکبیان,از,توضیحات,آخوندی,درباره,علت,عدم,برگزاری,شورای,ساماندهی,امور,تهران,قانع,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، صدیف بدری در نشست علنی امروز (سه شنبه، 9 مردادماه) مجلس شورای اسلامی  سوال مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران از وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت برگزار نشدن شورای ساماندهی امور پایتخت که در کمیسیون عمران مجلس حیطه آن ملی اعلام شده بود را قرائت کرد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در اجرای ماده (209) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی سوال مذکور در روز سه شنبه 18 مهر ماه سال 96 با حضور نماینده سوال کننده و وزیر راه و شهرسازی در دستور کار کمیسیون عمران قرار گرفت، گفت: وزیر راه و شهرسازی روز قبل از جلسه رسیدگی،عدم امکان حضور در جلسه کمیسیون را به دلیل شرکت در جلسه‌ای دیگر اعلام و درخواست به تأخیر انداختن جلسه رسیدگی را نمودند.

وی ادامه داد: موضوع در جلسه کمیسیون مطرح و جهت مساعدت و رفع مشکل همراه با حفظ حقوق نماینده سوال کننده، مقرر گردید که در صورت موافقت سوال‌کننده، جلسه فوق‌العاده کمیسیون در ساعت دیگری و با حضور وزیر تشکیل و به سوال رسیدگی شد. بر این اساس نشست مشترکی با حضور سوال کننده تشکیل شد اما آقای مصطفی کواکبیان نماینده سوال کننده اعلام کردند پاسخ‌های وزیر راه و شهرسازی را قانع کننده نمی‌دانند، از این رو کمیسیون عمران مستند به بند (3) ماده (209) آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی قلمرو سوال را ملی تشخیص داده و گزارش سوال جهت اعلام وصول در اولین جلسه علنی ارسال شد.

گفتنی است پس از قرائت گزارش سوال و ارایه توضیحات وزیر راه و شهرسازی در جلسه علنی امروز، مصطفی کواکبیان با بیان اینکه حداکثر ظرف یک ماه آینده باید جلسه مذکور تشکیل شود، افزود: اگر جلسه برگزار شود از توضیحات وزیر قانع خواهم شد در غیر این صورت دوباره آن را مطرح خواهم کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر