هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کواکبیان:

دوست نداشتم کار به سوال از رئیس‌جمهور برسد

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعلام وصول طرح سوال از رئیس‌جمهور گفت: در سوال نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهوری نباید مرض‌های شخصی و اهداف جناحی وجود داشته باشد.
جمعه 12 مرداد 1397 ساعت 14:10
دوست نداشتم کار به سوال از رئیس‌جمهور برسد یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعلام وصول طرح سوال از رئیس‌جمهور گفت: در سوال نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهوری نباید مرض‌های شخصی و اهداف جناحی وجود داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/48195.jpg دوست,نداشتم,کار,به,سوال,از,رئیس‌جمهور,برسد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان درباره اعلام وصول طرح سوال از رئیس‌جمهوری و حواشی ایجاد شده در دوره انصراف برخی از نمایندگان از این سوال و پشیمان شدن آن‌ها از انصرافشان، اظهار کرد: ابتدا باید ببینیم نمایندگانی که از پرسش از رئیس‌جمهوری انصراف دادند،‌ چرا این کار را کردند و اصلا چرا ابتدا زیر این طرح را امضاء کردند و بعدا انصراف دادند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه «پرسش حق مجلس است»، خاطرنشان کرد: سوال نمایندگان مجلس از رئیس جمهوری باید برای حل مشکلات مردم بوده و واقعا جنبه‌ای ملی داشته باشد. در این پرسش نباید مرض‌های شخصی و اهداف جناحی مطرح باشد.

این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «دو ماه پیش از رئیس جمهوری درخواست کردیم که برای نمایندگان توضیحاتی از وضعیت کشور ارائه دهند»، عنوان کرد: دو ماه پیش به رئیس جمهوری پیغام دادیم و به ایشان گفتیم که شما خود مجلسی بوده‌اید، به مجلس بیایید و با نمایندگان گفت و گو کنید و شبهات را برطرف نمایید، اما کمتر توجهی به این پیغام شد، من نیز دوست نداشتم که کار به طرح سوال از رئیس جمهوری برسد اما با این وجود فکر نمی‌کنم که بعد از پاسخ‌های روحانی بیشتر از دو سوم نمایندگان از این پاسخ‌ها رضایت نداشته باشند.

به گزارش ایسنا، کواکبیان در پاسخ به این پرسش که با توجه به همزمانی اعلام وصول سوال از رئیس جمهوری و استیضاح وزیر کار، شاهد تغییر رویکرد در مجلس شورای اسلامی نسبت به دولت هستیم، با تاکید بر اینکه «فکر نمی‌کنم تغییر جدی در رویکرد مجلس ایجاد شده باشد»، گفت: در استیضاح وزرا باید بیطرفی را رعایت کنیم. بر همین اساس، موضوع استیضاح برای چند وزیر دیگر نیز مطرح است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000