هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ادیانی در تذکر شفاهی:

تعیین نرخ برنج تناسبی با هزینه های کشاورزان ندارد/وضعیت پسماند در استان های شمالی شرم آور است

سرویس صحن
نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی از ناعادلانه بودن نرخ تعیین شده برای برنج از سوی وزارت جهاد کشاورزی انتقاد کرد.
سه‌شنبه 16 مرداد 1397 ساعت 13:05
تعیین نرخ برنج تناسبی با هزینه های کشاورزان ندارد/وضعیت پسماند در استان های شمالی شرم آور است نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی از ناعادلانه بودن نرخ تعیین شده برای برنج از سوی وزارت جهاد کشاورزی انتقاد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201806108337124538.jpg تعیین,نرخ,برنج,تناسبی,با,هزینه,های,کشاورزان,ندارد/وضعیت,پسماند,در,استان,های,شمالی,شرم,آور,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید علی ادیانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 16 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: تعیین ناعادلانه نرخ برنج که 8 هزار و 800 تومان در نظر گرفته شده است هیچ تناسبی با مجموعه هزینه های کشاورزان ندارد، همچنین باید نرخ عادلانه‌ای برای مرکبات اعم از پرتقال، نارنگی و کیوی تعیین شود و امکان صادرات آن هم با همکاری اتاق بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت فراهم شود.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر کشور ادامه داد: وضعیت پسماند در استان های شمالی بالاخص در مازندران شرم آور است کما اینکه با وجود عبور از زیباترین معابر خدادادی از تعفن ناشی از سوءمدیریت در پسماندها قادر به تنفس نیستیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در تذکر به وزیر نیرو تصریح کرد: وضعیت نامناسب فاضلاب شهری در مازندران باید مدنظر قرار بگیرد.

همچنین وی در تذکر به مسئولان ذیربط به ویژه استاندار مازندران تاکید کرد: وضعیت غیرفعال شرکت های نفتی مستقر در مازندران اعم از خزر، حفاری شمال و پایانه نفتی نکاء و عدم استفاده از ظرفیت آن ها در اشتغال و خلق منابع باید اصلاح شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر