هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خجسته در تذکر شفاهی:

استیضاح تیم اقتصادی دولت در اولویت است/ از بیت المال هزینه های کلانی برای جلوگیری از استیضاح می شود

سرویس صحن
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: وزیران اقتصاد و تعاون هزینه های کلانی از بیت المال برای جلوگیری از استیضاح می کنند که این نیز یک نوع غارت بیت المال است.
سه‌شنبه 16 مرداد 1397 ساعت 13:10
استیضاح تیم اقتصادی دولت در اولویت است/ از بیت المال هزینه های کلانی برای جلوگیری از استیضاح می شود نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: وزیران اقتصاد و تعاون هزینه های کلانی از بیت المال برای جلوگیری از استیضاح می کنند که این نیز یک نوع غارت بیت المال است. http://cdn.icana.ir/d/019/201805106217190527.jpg استیضاح,تیم,اقتصادی,دولت,در,اولویت,است/,از,بیت,المال,هزینه,های,کلانی,برای,جلوگیری,از,استیضاح,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، امیر خجسته در نشست علنی امروز (سه شنبه، 16 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: تذکر من به رئیس جمهور و سران سه قوه است تا با مردم صحبت کنند و راهکار اجرایی برای خروج از بحران اقتصادی را ارائه و تعیین تکلیف نمایند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تذکر من به وزیر اقتصاد و امور دارایی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، گفت: هر دوی این وزرا در اولویت استیضاح هستند، رئیس جمهور گفته بود که تیم اقتصادی دولت را تعیین تکلیف می کند، وزیران اقتصاد و تعاون هزینه های کلانی از بیت المال برای جلوگیری از استیضاح می کنند که این نیز یک نوع غارت بیت المال است.

عضو کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزرای اقتصاد و تعاون تبانی و رایزنی می کنند در حالی که می دانند عملکرد آنها در تیم اقتصادی دولت جز آشفتگی بازار چیزی دیگری نبوده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر وزرای تعاون و اقتصاد نروند، مجلس برای آنها تعیین تکلیف می کند، ادامه داد: اینها در حال تبانی، رایزنی و بی حرمتی کردن به مجلس هستند، استیضاح تیم اقتصادی دولت در اولویت است زیرا نشان داده اند که عملکرد خوبی ندارند.

خجسته در پایان خاطرنشان کرد: فشاراقتصادی بر روی دوش مردم ناشی از عملکرد تیم اقتصادی است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر