هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریف پور در تذکر شفاهی:

مرزنشینان وضعیت اورژآنسی دارند/ معیشت مرزنشینان با افزایش عوارض به خطر افتاده است

سرویس صحن
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مرزنشینان در وضعیت اورژانسی هستند و با افزایش عوارض خروج از کشور معیشت آنهایی که دارای کارت الکترونیک هستند، به خطر می افتد.
سه‌شنبه 16 مرداد 1397 ساعت 13:22
مرزنشینان وضعیت اورژآنسی دارند/ معیشت مرزنشینان با افزایش عوارض به خطر افتاده است عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مرزنشینان در وضعیت اورژانسی هستند و با افزایش عوارض خروج از کشور معیشت آنهایی که دارای کارت الکترونیک هستند، به خطر می افتد. http://cdn.icana.ir/d/019/201608109784130045.jpg مرزنشینان,وضعیت,اورژآنسی,دارند/,معیشت,مرزنشینان,با,افزایش,عوارض,به,خطر,افتاده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عین الله شریف پور در نشست علنی امروز (سه شنبه، 16 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت:  بیش از 45 روز است که خبری از طرح های دوفوریتی در صحن نیست، طرح کاهش اخذ عوراض خروج از مرزهای زمینی برای مرزنشینان توسط بنده و آقای کبیری ارائه شد، از این طرح نیز خبری وجود ندارد.

نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور در ارتباط با تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان درخصوص کاهش عوارض خروج از کشور برای مرزنشینان عکس العملی نشان نمی دهد، گفت: مرزنشینان در وضعیت اورژانسی هستند و با افزایش عوارض خروج از کشور معیشت آنهایی که دارای کارت الکترونیک هستند، به خطر می‌افتد.

 عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان به تاکید بر اینکه به راحتی می توان مشکلات مرزنشینان را برطرف کرد، خاطرنشان کرد: بی توجهی رئیس جمهور موجب بیکاری بیش از 2 هزار نفر در حوزه انتخابیه من شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر