هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صباغیان در تذکر شفاهی:

مذاکرات جدید با آمریکا قابل پذیرش نیست

سرویس صحن
عضو کمیسیون شوراها و امور دخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد با خروج گستاخانه آمریکا از برجام، طرح مذاکرات جدید باتدبیر نیست.
سه‌شنبه 16 مرداد 1397 ساعت 13:27
مذاکرات جدید با آمریکا قابل پذیرش نیست عضو کمیسیون شوراها و امور دخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد با خروج گستاخانه آمریکا از برجام، طرح مذاکرات جدید باتدبیر نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201807102378834103.jpg مذاکرات,جدید,با,آمریکا,قابل,پذیرش,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان در نشست علنی امروز (سه شنبه، 16 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت:  فشار اقتصادی کمر اقشار ضعیف جامعه را شکسته است، رئیس جمهور و سران سه قوه از گفتاردرمانی دست بردارند، به نظر می رسد، بدنه دولت نمی خواهد فکری برای اقتصاد کشور داشته باشد.

نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بیش از 7 سال است کارخانه فولاد در حوزه انتخابیه بنده معطل مانده است و هر چه بخش خصوصی پیگیری می کند، راه به جایی ندارد، دراین زمینه حتی با معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز صحبت کرده ایم اما بی فایده بوده است.

وی خطاب به وزیر کشور گفت: سازمان بهزیستی از مردم پول گرفته است تا برای آنها خانه تهیه کند، در شهرستان بافق خانه‌های ساخته شده بعد از سازمان بهزیستی بعد از یک سال تخریب شده و قابل سکونت نیست.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با اشاره به مذاکرات هسته ای عنوان کرد: مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود، در شرایطی که آمریکا گستاخانه از برجام خارج شده است و تحریم های جدیدی را دنبال می کند، طرح مذاکرات جدید تدبیر نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر