شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خضری در تذکر شفاهی:

افزایش اختلاف طبقاتی موجود برازنده نظام نیست/رئیس جمهور در صحن به سوال نمایندگان پاسخ دهد

سرویس صحن
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تورم افسارگسیخته و عدم نظارت دولت باعث شده تا فقرا فقیرتر و ثروتمندان ثروتمندتر شوند، اختلاف طبقاتی بسیار شدیدی ایجاد شده که برازنده نظام نیست.
سه‌شنبه 16 مرداد 1397 ساعت 13:29
افزایش اختلاف طبقاتی موجود برازنده نظام نیست/رئیس جمهور در صحن به سوال نمایندگان پاسخ دهد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تورم افسارگسیخته و عدم نظارت دولت باعث شده تا فقرا فقیرتر و ثروتمندان ثروتمندتر شوند، اختلاف طبقاتی بسیار شدیدی ایجاد شده که برازنده نظام نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201801103911221185.jpg افزایش,اختلاف,طبقاتی,موجود,برازنده,نظام,نیست/رئیس,جمهور,در,صحن,به,سوال,نمایندگان,پاسخ,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رسول خضری در نشست علنی امروز (سه شنبه، 16 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: اخطار قانون اساسی من براساس اصل سوم و بندهای 3، 9 و 12 به رئیس جمهور است.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اولین بحث پی ریزی اقتصادی براساس ضوابط صحیح است، گفت: در حال حاضر تورم افسارگسیخته و عدم نظارت دولت باعث شده تا فقرا فقیرتر و ثروتمندان ثروتمندتر شوند، اختلاف طبقاتی بسیار شدیدی ایجاد شده که برازنده نظام نیست.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان با تاکید بر اینکه بسته ارزی دولت کاری از پیش نمی برد زیرا قبل از شروع تحریم های آمریکا دچار مشکل شدیم، خاطرنشان کرد: از عدم برنامه ریزی اقتصادی دولت تاسف می خورم و امیدوارم رئیس جمهور برای شفافیت و تنویر افکار عمومی و نمایندگان هر چه زودتر در مجلس حضور پیدا کند و پاسخ لازم را ارائه نماید./

پایان پیام

 

 

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر