هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی نیکو عنوان کرد:

سرمازدگی میلیاردها تومان خسارت به باغداران فیروزکوه زده است

سرویس صحن
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به این که سرمازدگی میلیاردها تومان خسارت به باغداران فیروزکوه زده است ، گفت:این روزها شهرستان فیروزکوه با سیل دست و پنجه نرم کرده و می کند. اخیراً سه بار سیل در این شهرستان حادثه شده است و سرمازدگی میلیاردها تومان خسارت به باغداران این منطقه زده است.
سه‌شنبه 16 مرداد 1397 ساعت 13:34
سرمازدگی میلیاردها تومان خسارت به باغداران فیروزکوه زده است عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به این که سرمازدگی میلیاردها تومان خسارت به باغداران فیروزکوه زده است ، گفت:این روزها شهرستان فیروزکوه با سیل دست و پنجه نرم کرده و می کند. اخیراً سه بار سیل در این شهرستان حادثه شده است و سرمازدگی میلیاردها تومان خسارت به باغداران این منطقه زده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606108818352188.jpg سرمازدگی,میلیاردها,تومان,خسارت,به,باغداران,فیروزکوه,زده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قاسم میرزایی نیکو در نشست علنی امروز (سه شنبه، 16 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: از سید محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق ایران که طی سخنان امیدآفرین راهکاریی برای خروج از بحران پیشنهاد کرد و به جای همه از مردم ایران نجیبانه عذرخواهی کرد، تشکر می کنم.

نماینده مردم فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این روزها شهرستان فیروزکوه با سیل دست و پنجه نرم کرده و می کند. اخیراً سه بار سیل در این شهرستان حادثه شده است و سرمازدگی میلیاردها تومان خسارت به باغداران این منطقه زده است.

وی دامه داد: در این شرایط وقتی از آقای نجار سوال می کنیم و می خواهیم به داد مردم برسد، می گوید: پول دست آقای نوبخت و سازمان برنامه و بودجه است، و کاری از او ساخته نیست. سوال اینجاست که چرا وقتی کاری از او ساخته نیست، هنوز مسئولیت اجرایی برعهده دارد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس خطاب به وزیر نیرو اظهار داشت: در شرایطی که روستاهای حوزه انتخابیه بنده از داشتن آب لازم برای زندگی روزمره محروم هستند، 3.2 لیتر آب به جمعی به نام ایرانیان داده شده است که مورد مخالفت مردم قرار گرفته است.

وی گفت: همه روزه گرفتاری‌های اجتماعی برای مردم شهرستان دماوند وفیروزکوه به وجود می آید به همین جهت خواهشمندیم که دستور داده شود هر چه سریعتر این معضل برطرف شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر