شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسف نژاد قرائت کرد:

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی/ تذکر به وزیر ارشاد برای تامین بیمه اصحاب رسانه

سرویس صحن
عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را قرائت کرد.
سه‌شنبه 16 مرداد 1397 ساعت 13:39
تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی/ تذکر به وزیر ارشاد برای تامین بیمه اصحاب رسانه عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را قرائت کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/44881.jpg تذکر,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی/,تذکر,به,وزیر,ارشاد,برای,تامین,بیمه,اصحاب,رسانه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (سه شنبه، 16 مردادماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح ذیل قرائت کرد.

- سید مصطفی و سیده فاطمه ذوالقدر نمایندگان میناب و تهران به وزیر آموزش و پرورش برای اعمال بند سختی کار در ردیف کارگزینی فرهنگیان تذکر دادند.

- سید حسن حسینی شاهرودی نماینده مردم شاهرود به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص ضرورت تامین بیمه و رسیدگی جدی به مشکلات اصحاب رسانه و خبرنگاران تذکر داد.

- شمس الله شریعت نژاد نماینده مردم رامسر به وزیر بهداشت و درمان برای پیگیری بهره برداری بیمارستان حوزه انتخابیه بعد از یک سال تذکر داد.

- تذکر احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی به وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اینکه مدتی است شرکت های حمل و نقل بار در واگذاری بار به رانندگان بومی استان کوتاهی نموده و این امر باعث ایجاد نارضایتی میان رانندگان هرمزگانی شده است.

- تذکر احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی به وزیر اقتصاد و دارایی در مورد نارضایتی مردم قشم از فروش اراضی ساحلی توسط منطقه آزاد قشم.

- تذکر نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به وزیر آموزش و پرورش به دلیل عدم توجه این وزارتخانه در اعلام بومی شهرستان بودن سهمیه دانشگاه فرهنگیان شهرستان های نهبندان و سربیشه در دفترچه انتخاب رشته کنکور سال جاری

- تذکر محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی به وزیر نیرو برای کاهش شدید برق شهرستان و نگرانی های مردم به علت ضعف شدید و فراگیر خطوط برق رسانی

- تذکر محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی و نبی هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی به وزیر جهادکشاورزی مبنی بر اینکه با توجه به زمان برداشت محصول برنج هنوز سیاست مشخصی برای تنظیم بازار برنج وجود ندارد.

- تذکر قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی به وزیر کشور مبنی بر اینکه عدم توجه به تقسیمات کشوری باعث مرگ سه نفر در منطقه کلنو شده است چرا جهت الحاق آن به کلاردشت اقدامی نگردیده است.

- تذکر محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی به وزیر اقتصاد و دارایی برای سرو سامان دادن به قیمت سکه و ارز و جلوگیری از سود و جریمه بانکی غیر متعارف

- تذکر سید راضی نوری نماینده مردم شوش و دانیال در مجلس شورای اسلامی به وزیر جهادکشاورزی مبنی بر اینکه علت احتکار کود شیمیایی در بازار آزاد و کمبود آن برای کشاورزان چیست؟

- تذکر سیدراضی نوری نماینده مردم شوش و دانیال در مجلس شورای اسلامی به وزیر نیرو برای محدودیت در توزیع سوخت و تامین گازوئیل کشاورزان شوش و دانیال

- تذکر محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی به وزیر جهادکشاورزی مبنی بر سروسامان بخشیدن به پشتیبانی امور دام و خوراک طیور

- تذکر رضا کریمی نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد بی توجهی به مراکز درمانی تامین اجتماعی اردبیل به ویژه بیمارستان تامین اجتماعی و عدم ایجاد یا خرید مرکز درمانی شماره 12 اردبیل و عدم آغاز اجرای مرکز درمانی نمین و نیر برغم سپری شدن قریب به سه ماه از زمان کلنگ زنی آن

- تذکر بشیر خالقی نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی به وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد نحوه واگذاری سنگ های تزیینی خلخال و کوثر

- تذکر محسن کوهکن نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی به وزیر آموزش و پرورش برای رسیدگی جدی و فوری به تخلفات مالی و حسابداری اداره آموزش و پرورش زرین شهر

- تذکر فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی به وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اینکه نظر به تصادفات مرگبار در جاده بین شهری سرپل ذهاب و قصر شیرین و عدم اجرای فاز باند دوم جاده خواستار تسریع در دو باند کردن جاده مذکور می باشیم.

- تذکر فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و ریاست سازمان سنجش کشور برای علت درج تخلف در برگه نتیجه کنکور برخی از دانش آموزان حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب که باعث نارضایتی آنها شده است.

- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور مبنی بر اینکه به استناد اصل 113 قانون اساسی که مسئولیت اجرای قانون را برعهده دارید در اجرای اصل 28 برای همه افراد کشور امکان اشتغال فراهم کنید.

- تذکر حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی به وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر اینکه چرا به مصوبات توسعه استان مربوط به صنایع عمل نمی شود.

- تذکر حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی به وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اینکه چرا بانک ها برای ایجاد سود کاذب به خرید خانه برای سود روی آورده اند؟

- تذکرعباس گودرزی به اتفاق 59 نفر از نمایندگان مجلس به وزیر دادگستری در خصوص پرونده اختلاس3 هزار میلیارد تومان امیر منصور آریا اقداماتی صورت گرفت اما ابعاد از این پرونده در ذهن مردم مفتوح است، لازم است جهت تقویت ارتباط مردم و اقناع افکار عمومی شرح کاملی از آن پرونده داده شود و همه کسانی که مرتبط با پرونده هستند تعیین تکلیف شوند.

- تذکر بهروز بنیادی نماینده مردم کاشمر به وزیر نیرو، علت گرانی آب بهای دامداری های روستایی چیست؟

- تذکر حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان به وزیر صنعت، معدن و تجارت علت صادرات بی‌رویه گوسفند ایران به امارات چیست، چرا روزانه هزاران رأس صادر می‌شود.

- تذکر حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان به وزیر صنعت، معدن و تجارت، چرا از واردات بی‌رویه خودرو جلوگیری نمی‌شود.

- تذکر حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان به وزیر کشور علت عدم دستور به روستاهای همدانک که دارای 35 هزار جمعیت هستند، چیست؟

- تذکر حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان به وزیر کشور علت عدم حذف روستاهای شهرستان رباط کریم به نوده چیست.

- تذکر حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان به وزیر کشور علت عدم تقدیم بالابر آتش نشانی برای برج‌های 17 طبقه شهرک آفتاب شهر پرند چیست.

- تذکر حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات علت عدم آنتن‌دهی همراه اول در شهرک آبشناسان شهر رباط کریم چیست.

- تذکر حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان به وزیر کشور علت تأخیر در استقلال ادارات در شهرستان پرند چیست.

- تذکرعلیم یارمحمدی نماینده زاهدان به رئیس جمهور، پرونده‌سازی برای نخبگان اهل سنت و سازمان‌ها و ادارات دولتی همراه با تبعیض آشکار در استخدام‌ها و انتصاب‌ها از طرف دستگاه‌های نظارتی و رد صلاحیت آنها بدون دلیل موجه به مصلحت نظام و انقلاب نیست.

- تذکر علیم یارمحمدی نماینده زاهدان به رئیس جمهور در مسائل مرتبط با بازآفرینی شهری و حاشیه‌نشینی شهر زاهدان که در ردیف دوم کشور از نظر شاخص‌ها احصاء شده و از نظر عمق آسیب‌های اجتماعی رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

- تذکر علیم یارمحمدی نماینده مردم زاهدان به وزیر آموزش و پرورش علت عدم رسیدگی به آموزش و پرورش استان که ناشی از بی‌توجهی به نظرات مشورتی نمایندگان مردم و کارشناسان و افراد آشنا با اوضاع و احوال منطقه و فرهنگ آن می‌باشند شرعاٌ و قانونی بر عهده جنابعالی است.

- تذکر ناهید تاج‌الدین به همراه 50 نفر از نمایندگان به وزیر ورزش و جوانان، اجرای بند الف ماده 102 قانون برنامه ششم در خصوص کاهش میانگین سن ازدواج.

- تذکر ناهید تاج‌الدین به همراه 47 نفر از نمایندگان به وزیر ورزش و جوانان دلیل عدم اجرای برنامه ششم توسعه در زمینه ایجاد سمن‌ و نیز مراکز مشاوره تخصصی خانواده برای جوانان.

- تذکر ناهید تاج‌الدین به همراه 49 نفر از نمایندگان به وزیر ورزش و جوانان، دلیل عدم اجرای بند (ف) ماده 102 قانون برنامه ششم توسعه درباره حمایت از ترویج ازدواج.

- تذکر محسن بیگلری نماینده سقز و بانه به وزیر آموزش و پرورش، علیرغم کمبود شدید معلم در کردستان علت عدم افزایش سهمیه پذیرش در دانشگاه فرهنگیان کردستان چیست، انتظار اصلاح هر چه سریعتر دفترچه را داریم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر