هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سیاوشی شاه عنایتی:

دستورالعملی برای حضور دائمی خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها صادر نشده است

سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون فرهنگی می‌گوید دستورالعملی برای حضور دائمی خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها صادر نشده است؛ اگرچه این کار نیاز به دستور خاصی ندارد و همراهی وزارتخانه‌های کشور و ورزش کفایت می‌کند.
چهارشنبه 17 مرداد 1397 ساعت 08:06
دستورالعملی برای حضور دائمی خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها صادر نشده است عضو کمیسیون فرهنگی می‌گوید دستورالعملی برای حضور دائمی خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها صادر نشده است؛ اگرچه این کار نیاز به دستور خاصی ندارد و همراهی وزارتخانه‌های کشور و ورزش کفایت می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201807109709019934.jpg دستورالعملی,برای,حضور,دائمی,خانواده‌ها,در,ورزشگاه‌ها,صادر,نشده,است Icana

طیبه سیاوشی شاه عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها، گفت: دستور و موافقت مسئولان مربوطه برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها، صرفا در زمان بازی‌های جام جهانی صادر شده بود که در پی آن خانواده‌ها توانستند چند نوبت در ورزشگاه‌ها حضور یابند اما برای دائمی شدن این حضور هنوز دستورالعملی صادر نشده است.

حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها نیاز به دستور خاصی ندارد/همراهی وزارتین کشور و ورزش کفایت می‌کند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها نیاز به دستور شخص یا ارگان خاصی ندارد بلکه در صورت همراهی لازم وزارت کشور و وزارت ورزش و جوانان، راه برای وورد خانواده ها باز خواهد شد.

تدوین شیوه‌نامه‌ حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها توسط معاونت زنان ریاست‌جمهوری

وی همچنین اضافه کرد: معاونت زنان ریاست جمهوری در حال تدوین شیوه‌نامه‌ای برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه است، این شیوه‌نامه در صورت تصویب در هیات دولت به نوعی همکاری بین دستگاهی را جهت تسهیل ورود زنان به ورزشگاه ها را به دنبال دارد.

مذاکرات ادامه خواهد یافت

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت هنوز دستوری برای این حضور دائمی صادر نکرده است، خبر داد: برای حضور خانواده‌ها در مسابقات شهریورماه میان دو تیم استقلال و پرسپولیس با دو تیم دیگر از کشور قطر با وزارتین کشور و ورزش مجددا صحبت خواهم کرد.

دریافت موافقت برای حضور دائمی آن‌ها زمان‌بر است

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از آنجا که 40 سال از حضور بانوان در ورزشگاه‌ها ممانعت شده است دریافت موافقت برای حضور دائمی آن‌ها زمان می‌برد لذا باید با تضارب‌آرا و هم‌فکری ابتدا شرایط را به مرور برای بازی‌های خاص تسهیل کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط