شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر شفاهی سلیمی:

همه مدارک و اسناد مطروحه در جلسه استیضاح باید به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه شود/ لزوم تسریع در رسیدگی

سرویس صحن
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همه مدارک و اسنادی که در جلسه استیضاح علی ربیعی مطرح شد، باید به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه شود تا در اثر وقت تصمیم گیری شود.
چهارشنبه 17 مرداد 1397 ساعت 16:04
همه مدارک و اسناد مطروحه در جلسه استیضاح باید به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه شود/ لزوم تسریع در رسیدگی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همه مدارک و اسنادی که در جلسه استیضاح علی ربیعی مطرح شد، باید به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه شود تا در اثر وقت تصمیم گیری شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201610106699760226.jpg همه,مدارک,و,اسناد,مطروحه,در,جلسه,استیضاح,باید,به,هیات,نظارت,بر,رفتار,نمایندگان,ارائه,شود/,لزوم,تسریع,در,رسیدگی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 17 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی تبصره 3 ماده 226 قانون آئین نامه داخلی مجلس، اظهار داشت: براساس این تبصره نمایندگان نباید در صحبت‌های خود از محور جلسه خارج شوند.

وی افزود: امروز مسائلی مطرح شد که به وفور خارج از موضوع بود و ای کاش مدیریت می‌شد.

عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اتهاماتی در جلسه رد و بدل شد؛ شما بفرمایید تا اسناد را بیاورند و ما نیز در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان قطعا دستور جنابعالی را اجابت می‌کنیم.

سلیمی ادامه داد: چند وزیر دیگر استیضاح می‌شوند و آقای روحانی نیز باید برای سوال از رئیس جمهور در مجلس حضور یابد، اگر قرار باشد که هر کسی فرافکنی کند، قابل قبول نیست.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس بیان کرد: گویا بناست که استیضاح وزاری رفاه جنجالی شود، در اواخر دولت دهم نیز استیضاح وزیر کار جنجالی شد و هیات رئیسه مجلس باید مدیریت کند.

دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر شفاهی سلیمی، بیان کرد: با توجه به اینکه شما عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان هستید، همه مدارک، اسناد و اسامی که بیان شده در فاصله 2 هفته‌ای‌ باید به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه شده تا با سرعت رسیدگی شود و نباید "گفتن و میگن" مطرح شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر