هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرهنگی به خانه ملت پاسخ داد:

رفع کدام مانع به رشد جذب سرمایه گذاری ایرانیان مقیم خارج کمک می کند؟

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،گفت:مشکل انتقال ارز ایرانیان مقیم خارج از کشور برای سرمایه گذاری در داخل باید حل شود.
جمعه 19 مرداد 1397 ساعت 14:10
رفع کدام مانع به رشد جذب سرمایه گذاری ایرانیان مقیم خارج کمک می کند؟ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،گفت:مشکل انتقال ارز ایرانیان مقیم خارج از کشور برای سرمایه گذاری در داخل باید حل شود. http://cdn.icana.ir/d/019/86747.jpg رفع,کدام,مانع,به,رشد,جذب,سرمایه,گذاری,ایرانیان,مقیم,خارج,کمک,می,کند؟ Icana

محمد حسین فرهنگی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره راهکارهای سوق نقدینگی به بخش تولید، گفت:انتشار اوراق مشارکت که در قالب بودجه سالانه، باعث می شود کارهای عمرانی مانند ساخت جاده و بزرگراه پیگیری شود و یکی از  راهکارهای جذی نقدینگی است.  

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، افزود:اینکه باید از سوق نقدینگی به بخش سوداگری جلوگیری شود نکته بسیار مهمی است و باید شرایط برای سرمایه گذاری مردم در بخش تولید فراهم شود.

ظرفیت های مناسبی برای سرمایه گذاری در بخش معدن، نفت و گاز و کشاورزی وجود دارد

نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو در مجلس شورای اسلامی، در ادامه گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد:ظرفیت های مناسبی برای سرمایه گذاری در بخش معدن، نفت و گاز و کشاورزی وجود دارد و اگر برنامه ریزی صحیحی وجود داشته باشد می توان حداقل بخشی از نقدینگی را به بخش های مذکور هدایت کرد.

فرهنگی ادامه داد:تعدادی از ایرانیان مقیم خارج از کشور مایل به سرمایه گذاری در کشور هستند اما برای انتقال ارز به کشور مشکلاتی دارند که باید این مشکلات حل شود با انجام این مهم می توان بخشی از نقدینگی مورد نیاز تولید را حل کرد.  

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،درباره بسته جدید ارزی دولت یادآور شد:امیدوارم بسته جدید ارزی دولت عملیاتی شود و اگر ایراداتی دارد مشکلات رفع شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000