ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی قدوسی:

چه سیاستی مانع التهاب بازار در زمان اظهارنظرهای ضدایرانی ترامپ می‌شود؟

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است سیاست دولت در تخلیه خزانه به سمت بازار غلط است و باید مسیری طی شود که با هر اظهارنظر ترامپ بازار کشور ملتهب نشود.
جمعه 19 مرداد 1397 ساعت 08:54
چه سیاستی مانع التهاب بازار در زمان اظهارنظرهای ضدایرانی ترامپ می‌شود؟ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است سیاست دولت در تخلیه خزانه به سمت بازار غلط است و باید مسیری طی شود که با هر اظهارنظر ترامپ بازار کشور ملتهب نشود. http://cdn.icana.ir/d/019/122556.jpg چه,سیاستی,مانع,التهاب,بازار,در,زمان,اظهارنظرهای,ضدایرانی,ترامپ,می‌شود؟ Icana

جواد کریمی قدوسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اعمال دور جدید تحریم های آمریکا علیه ایران، گفت: دولت باید دائما دو جبهه را رصد کند؛ نخست مدیریت در مسائل کلان داخلی، حوزه اقتصادی، اجتماعی، کمبودها و نیازها و دوم رصد نقشه ها و تلاش های دشمن علیه ایران.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: دولت باید برآورد کند که تا شش ماه یا یکسال دیگر تاکتیک های دشمن به خصوص آمریکا در حوزه تشدید فشار به سیستم بانکی ما چه خواهد بود تا پیش از ورود آنها به این عرصه، ضد حمله خود را آماده کرده و روش های مبارزه را بررسی کند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی همواره باید یک گام جلوتر از دشمن باشد، عنوان کرد: ترامپ مدت ها قبل درباره واردات فلزات گرانبها به ایران و ممنوعیت آن تهدید کرده بود از این رو باید بر اساس آن برنامه ریزی صورت می دادیم تا زمان اعمال آن به مشکل بر نخورده و شوکه نشویم.

کریمی قدوسی همچنین با انتقاد از سیاست تزریق ارز و سکه به بازار برای کاهش قیمت آن، گفت: کاهش قیمتی که به خاطر تزریق ارز و سکه به بازار صورت می گیرد ظاهری است و بعد از آن مجدد قیمت ها بالا خواهد رفت از این رو دولت نباید سیاست تخلیه خزانه را در پیش بگیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اگر همیشه چند گام از دشمن جلوتر باشیم در شرایطی قرار نمی گیریم که با هر اظهار نظر ترامپ و غربی ها علیه ایران بازار سکه و ارز در کشورمان ملتهب شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000